Kadışehri Belediye Başkanı Akın'dan Yusuf Başer'e ziyaret

Kadışehri Belediye Başkanı Akın'dan Yusuf Başer'e ziyaret

Kadışehri Belediye Başkanı İrfan Akın, AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer'i ziyaret etti.

A+A-

Kadışehir Belediye Başkanı Akın tarafından Ak Parti Yozgat Milletvekili Başer'e gerçekleştirilen ziyarette ilçenin ihtiyaçları ve belediye tarafından hazırlanan projeler konuşuldu.

"NAZİK ZİYARETİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ak Parti Yozgat Milletvekili Başer, Başkan Akın'ın proje ve taleplerini dinlediğini söyledi. Başer, "Kadışehri Belediye Başkanımız İrfan Akın ziyarette bulundu. Başkanımla proje ve talepleri hakkında görüşme yaptık. Başkanıma nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

"İSTİŞAREDE BULUNDUK"

Milletvekili Başer'in kendilerini sıcak bir şekilde karşıladığını vurgulayan Başkan Akın, "AK Parti Yozgat Milletvekilimiz Sayın Yusuf Başer'i TBMM'de ziyaret ederek ilçemizin ihtiyaçları ve belediyemizin projeleri ile ilgili istişarede bulunduk. Bizleri sıcak bir şekilde karşılayarak ihtiyaçlarımızın giderilmesi hususunda çalışacağını belirten kıymetli Milletvekilimize Kadışehri halkı adına teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.