İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı Demirer Çekerek'te

İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı Demirer Çekerek'te

İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı ve AR-GE Başkanı Prof. Dr. Taner Demirer, ilçe ziyaretleri kapsamında Çekerek ilçesinde parti teşkilatı ile buluştu, esnaf ve vatandaş ziyaretinde bulundu.

A+A-

İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı ve AR-GE Başkanı, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ,Tıbbi Onkoloji ve Hematoloji Uzmanı Prof. Dr. Taner Demirer, ilçe ziyaretleri kapsamında Çekerek ilçesinde parti teşkilatı ile buluştu, esnaf ve vatandaş ziyaretinde bulundu.

İYİ Parti Yüksek İstişare Kurulu Üyesi emekli bürokrat hemşehrimiz Murat Bayar’la birlikte Ankara’dan Çekerek ilçesine gelen Prof. Dr. Taner Demirer, burada yoğun ilgiyle karşılandı.

İYİ Parti Çekerek İlçe Başkanlığında partilileri ile bir araya gelen Prof. Dr. Taner Demirer, burada yaptığı konuşmada ülkenin içerisinde bulunduğu ekonomik sıkıntılara değindi.

İlçe Başkanı Ahmet Varlık, toplantıda yaptığı açılış konuşmada Prof. Dr.  Taner Demirer’in kişiliğinden, kariyerinden ve başarılarından övgüyle bahsetti.

Demirer’in önümüzdeki seçimde Yozgat’tan parlamentoya gitmesi halinde Yozgat’ın sorunlarının çözümüne önemli katkılar sağlayacağını belirterek, Yozgat’ta özlenen kalkınma hamlesini de başlatacağını ifade etti.

İYİ Parti Yüksek İstişare Kurulu Üyesi emekli bürokrat hemşehrimiz Murat Bayar’da Türkiye’nin yaşanan kriz nedeniyle batmakta olduğunu ve ufukta erken seçim gözüktüğünü ifade etti. Bayar, “Ankara’nın başı şiddetle ağrıyor. Bu baş ağrısını aspirin dindiremez. Ancak, acil bir seçim önler” dedi.

taner1.jpg

Prof. Dr. Taner Demirer ise Türkiye’nin ekonomik, sosyal ve siyasal alanda kaos içerisinde bulunduğunu vurguladı. Demirer, “ Ülkemiz iyi değil, maalesef çok kötü yönetiliyor. Mutfaklar yanıyor. Çiftçimiz, işçimiz, esnafımız perişan. Türkiye’nin İYİ Partinin iyi yönetimine ihtiyacı var. Denizli mitinginde gördüğünüz gibi vatandaşımız bizi iktidara çağırıyor” diye konuştu.

Prof. Dr. Demirer toplantı sonrası ilçede esnaf ziyaretlerinde bulunarak esnafların sorun ve isteklerini dinledi. Demirer, Türkiye'yi yeni bir erken seçimin beklediğini ifade ederek “İlk seçimde İYİ Partinin iktidarında esnafımız rahatlayacak ve ekonomimiz de iyi olacak.” şeklinde konuştu.

Esnaf ziyaretlerinin ardından taziye evine uğrayarak başsağlığı dileyen Prof. Dr. Demirer, Parti teşkilatınca onuruna verilen akşam yemeğinin ardından Ankara’ya hareket etti. 

Yeniufuk