İşte Yozgat Belediyesi Bozokspor'un yeni hedefi

İşte Yozgat Belediyesi Bozokspor'un yeni hedefi

Yozgat Mustafa Bacanlı 1. Amatör Küme ligi takımlarından Yozgat Belediyesi Bozokspor hedefini yükseltti.

A+A-

Yozgat Mustafa Bacanlı 1. Amatör Küme ligi takımlarından Yozgat Belediyesi Bozokspor hedefini yükseltti. Mavi-beyazlı takımın Başkanı ve Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, Teknik Sorumlu Özkan Bayram, İlhan Özbay ve Oktay Elma’dan takımın son durumu hakkında bilgi aldı.

Köse, “Yozgat Belediyesi Bozokspor Kulübümüzün yönetici ve teknik ekibi ile belediyemizde bir araya gelerek önümüzdeki maçlarla ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Hamdolsun; hem futbolda hem hentbolda nağmalup ve lider bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Bu başarıda emeği olan tüm yönetici, teknik ekip ve sporcularımızı tebrik ediyorum” dedi.

ziyaret-004.jpg

Yozgat Belediyesi Bozokspor Teknik Sorumlusu Özkan Bayram ise, Bölgesel Amatör Lig hedefli bir takım kuracaklarını ifade etti.

Bayram, “Kulüp Başkanımız ile bir araya geldik. Kendisine takımımızın son durumu hakkında bilgi verdik. Bölgesel Amatör Lig hedefli bir takım kuracağız, onun için birkaç transfer daha yapacağız. Bunları konuştuk. Sağolsun Başkanımız destek olacağını söylediler. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Yeniufuk