İşte Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel'in hedefi

İşte Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel'in hedefi

Sarıkaya Belediye Başkanı Avukat Ömer Açıkel, ilçenin daha güzel ve daha yaşanılır örnek bir şehir olması için çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürdüklerini belirterek, amaçlarının ilçeye en iyi hizmeti sunmak olduğunu söyledi.

A+A-

30 Mart 2014 yılında yapılan mahalli idareler seçimlerinde Sarıkaya Belediye Başkanı seçilen Belediye Başkanı Ömer Açıkel, ilçede yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı vatandaşın takdirini ve sevgisini kazanarak  2. dönemde de yeniden başkan seçilerek hizmetlerine devam ediyor.

Başkanlık görevini devraldığı günden bu yana sosyal belediyecilik anlamında farklı çalışmalara imza atan Başkan Açıkel, esnaf ve vatandaşlarla kurduğu diyaloglarla da adından söz ettiriyor. Şehrin altyapı çalışmalarını büyük oranda tamamlayan ve üst yapı çalışmalarında da yol ve kaldırımları yenileyen Başkan Açıkel, ilçenin dört bir tarafına götürdüğü hizmetlerle şehrin daha güzel bir görüneme kavuşması için çalışmalarını sürdürüyor.

‘Halka hizmet, Hakka hizmet’ anlayışıyla çalışmaları sürdürdüklerini belirten Başkan Açıkel, “Bizim için önemli olan hizmettir. Çünkü Sarıkaya halkı her şeyin en iyisine en güzeline layıktır. Sosyal belediyecilik anlayışının bir gereği olarak vatandaşlarımızın istek ve taleplerine cevap vermenin gayretindeyiz. İlçemizde pek çok önemli projelerimizi hayata geçirdik. Yapılan ve yapımı devam eden projelerimiz var. Planlamalarımızda ve çalışmalarımızda ilçemizin  ekonomik ve sosyal anlamda gelişimine katkı sağlayacak projeleri hayata geçirmeye çalışıyoruz..”diye konuştu.