İşte Ak Parti'nin Yozgat'taki yeni A Takımı

İşte Ak Parti'nin Yozgat'taki yeni A Takımı

AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanlığı'nda görev bölümü yapıldı. AK Parti’de Kürşat Kılıç’ın istifasının ardından genel merkez tarafından Merkez İlçe Başkanlığı’na atanan Ahmet Gökhan, geçtiğimiz hafta belirlediği yeni yönetimi ile ilk toplantısını yaptı.

A+A-

AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanlığı'nda görev bölümü yapıldı. AK Parti’de Kürşat Kılıç’ın istifasının ardından genel merkez tarafından Merkez İlçe Başkanlığı’na atanan Ahmet Gökhan, geçtiğimiz hafta belirlediği yeni yönetimi ile ilk toplantısını yaptı.

Parti binasında gerçekleştirilen ilk toplantıda yürütme kurulu belirlendi. Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı’na Şükrü Yalman getirilirken, Teşkilat Başkanı ise Mehmet Yılmaz oldu.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç’ın istifası sonrası yeni ilçe başkanının belirlenmesi sürecinde Genel Merkezin kriterlerine en uygun 3 isim arasına girerek karar görüşmesinde buluşan Ahmet Gökhan, Şükrü Yalman ve Alp Sinan Ertürk yeni dönemde de birlikte yola devam edecekler.

Genel Merkez’in kararıyla İlçe Başkanı Ahmet Gökhan, 2 kritik görev olan Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığını Şükrü Yalman’a, İdari Mali İşler Başkanlığını da Alp Sinan Ertürk’e teslim etti.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Gökhan, AK Parti davasını gönülden gönüle aktarmak amacıyla çalışacaklarını söyledi. Gökhan, yeni yönetim kurulunun bütün kesimi kapsadığına değinerek, her bir üyenin sahada çalışmaya devam edeceğini ifade etti.

Yönetim kurulunda görev alanlarla birlik, beraberlik ruhu içerisinde teş kilat çalışmaları içerisinde olacaklarını belirten Gökhan, aynı hedef için omuz omuza vereceklerine değindi. Gökhan, “2023 seçimleri öncesinde çıktığımız bu meşakkatli ve zorlu yolculukta oluşturacağımız yönetim çok önem taşımaktaydı. AK Parti’de eski, yeni yoktur. Bizler için tüm teşkilat mensuplarımız aynı derecede kıymetlidir. Hiçbir ayrım yapmadan, kimseyi incitmeden, kırmadan, dargınlık veya küskünlük oluşturacak bir ortama müsaade etmeden yönetimimizi oluşturmanın da çabası içerisinde olduk. Gönül birliği ile omuz omuza çalışarak 2023 hedeflerine zaferle ulaşacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Gökhan’ın yardımcıları şu isimlerden oluşuyor:

Siyasi ve Hukuki İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Şükrü Yalman, Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz, Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Elmas Neslihan Uyar, Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Eray Yıldırım, Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Yaşar Gülmez, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Halil Koçak, Sivil toplum Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Emre Karataş, Ekonomi İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sebahattin Nemli, Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Alp Sinan Ertürk, İlçe Sekreteri Zahide Yazan

Öte yandan yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:

Ayşe Tuğba Şahin, Belkız Merve Şimşek, Betül Kaplan, Derya Altıntaş, Emrah Öcal, Erdoğan Uslukılıç, Hasan Susam, Hasan Tok, İbrahim Öcal, İsmail Bekdemir, Mehmet Akbulut, Mehmet Erkoç, Mesud Tekbaş, Orhan Ekinci, Osman Yeşer, Samet Arslan, Ümüt Taşdan, Yahya Bolat, Yasemin Ümüt

Yozgat Hakimiyet

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.