İşte Ak Parti Yozgat Kadın Kolları Başkanlığı'nın yeni yönetimi

İşte Ak Parti Yozgat Kadın Kolları Başkanlığı'nın yeni yönetimi

AK Parti Yozgat İl Kadın Kolları Başkanlığına atanan Erva Kevser Yurtlu, yeni yönetim kurulunu belirledi.

A+A-

AK Parti Yozgat İl Kadın Kolları Başkanlığına atanan Erva Kevser Yurtlu, yeni yönetim kurulunu belirledi.
AK Parti İl Kadın Kolları yeni yönetimi ile ilk toplantısını yapan Başkan Erva Kevser Yurtlu, toplantı da görev bölümünü de gerçekleştirdi.

Toplantı sonunda kısa bir açıklama yapan Yurtlu, vatana ve millete güzel hizmetler yapacaklarını kaydetti.

Yönetim Listesini oluştururken çeşitli istişareler yaptıklarının altını çizen Yurtlu, “Göreve yeniden atanmamızla birlikte hiç zaman kaybetmeden çalışmalarımıza başlayarak, yönetimimizi oluşturmaya başladık. Birlikte çalışacağımız dava arkadaşlarımızla parti binamızda tek tek görüşüp istişarelerde bulunarak Yozgat’a hizmet edecek ak kadroları oluşturmaya, şekillendirmeye başladık" dedi.

20052022-6287a813de0cb-default.png

Yozgat ve Türkiye için çalışacaklarını dile getiren Yurtlu, en büyük kadın siyasi hareketinin gönül erleri olarak, gittikleri her yerde kadınların gönül rızasını alarak, gönülden gönüle köprüler kurarak yola devam edeceklerini aktardı.

AK Parti ile kadınların siyasetin öznesi haline geldiğini dile getiren Yurtlu, “Kurucu liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasette kadına verdiği önemi hepimiz biliyoruz. Partimiz ile kadınlar siyasetin öznesi haline getirilmiştir. Cumhurbaşkanımız siyasi hayatındaki en büyük başarı ve desteğini kadınlardan gördüğünü ifade ederek bizleri bizlerin siyasette yolunu açmıştır. Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ifadesiyle"Kadını dışlayan bir toplum, gücünün ve potansiyelinin yarısından vazgeçmiş demektir, kadın yoksa insan yoktur.“ Amacımız; kurucu liderimizin davasını yönetim kurulu üyelerimizin ve gönüllü AK kadınların gücüyle sahalara yaymak ve girilmedik gönül bırakmamaktır. Gün; el ele, gönül gönüle vererek, ekip ruhuyla hep beraber çalışma günü. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, Aydınlık Türkiye için güçlü Türkiye için çalışma günü. Bu zamana kadar AK partiye gönül veren emeklerini esirgemeyen tüm AK kadınlardan Allah razı olsun. Yeni Kadın Kolları yönetimi partimiz için hayırlı uğurlu olsun. Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte tevazu ve samimiyetle çalışmak için Bismillah diyerek yola çıktık. Yolumuz açık olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.

AK Parti İl Kadın Kolları Yürütme Kurulu şu şekilde oluştu:

İl Başkanı Erva Kevser Yurtlu, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Fatma Türkmen, Teşkilat Başkanı Münire Didem Erkoç, Seçim İşleri Başkanı Tuba Kara, Tanıtım Medya Başkanı Damla Durak, Dış İlişkiler Başkanı Elif Göktekin, Sosyal Politikalar Başkanı Nejla Sarıtaş, Yerel Yönetimler Başkanı Dilara Karakoç, Ekonomi İşleri Başkanı Vuslat Şeyda Durusoy, Sivil Toplum Halkla İlişkiler Başkanı Fatma Bulut, İdari ve Mali İşler Başkanı Nihal Yaşar, AR-GE Başkanı Fatma Yeşilyurt, İnsan Hakları Başkanı Arife Aygül, Çevre Şehir ve Kültür İşleri Başkanı Tülay Açıkgöz, Bilgi İletişim Teknolojileri İşleri Başkanı Semla Kolcu, İl Sekreteri Sebil Gezginci

Yönetim kurulu ise şu isimler görev aldı:

Arife Şahingöz, Ayşe Yozgat, Ayten Gökhan, Döne Yılmaz, Esra Güneş, Gülcan Çavdarcı, Gülcan Alkan, Güler Akbulut, Handan Kargı, İhsaniye Kaplan, İfakat Doğrutekin, Leyla Kaya, Nezaket Özdemir, Özlem Çam, Perihan Sungur, Raziye Karakoç, Saliha Sarıkaya, Sevim Çakır, Şirin Uslu, Şükran Ünlüsoy, Tuğba Güler, Yaşar Ekim, Zeynep Bozok, Zeynep Uzun.

Yozgat Hakimiyet

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.