İş İnsanı Aydın Baran: Yozgat’ımızın taleplerini önceleyen politikaları oluşturmak için yola koyuldum

İş İnsanı Aydın Baran: Yozgat’ımızın taleplerini önceleyen politikaları oluşturmak için yola koyuldum

İş İnsanı Aydın Baran, “Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın “Türkiye Yüz Yılı” yolunda bir nefer olmak için, Güçlü Türkiye’nin güçlü şehirleri arasında Yozgat’ımızın talep ve beklentilerini önceleyen politikalar oluşturmak için yola koyuldum.”dedi.

A+A-

Aslen Yozgatlı olan ve İstanbul’da çeşitli sektörlerde faaliyetini sürdüren İş İnsanı Aydın Baran, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “Türkiye Yüz Yılı” yolunda bir nefer olmak için, Güçlü Türkiye’nin güçlü şehirleri arasında Yozgat’ımızın talep ve beklentilerini önceleyen politikalar oluşturmak için yola koyuldum.”dedi.

İş İnsanı Aydın Baran, sevenleri, dostları ve partililer ile birlikte İl Başkanlığına gelerek Milletvekili Aday Adaylık başvuru belgesini İl Başkanı Yusuf Başer’e takdim etti.

14 Mayıs’ta yapılacak seçimin önemine değinen Baran, “Kadim şehrimiz Yozgat’ı hak ettiği yatırımlarla buluşturmak için işsizliğe çözüm olacak, istihdama katkı sunacak proje- lerle Yozgat’ın Sözü, Yozgat’ın gücü olacağım. Yozgat, jeolojik, jeopolitik ve coğrafi konumu gereği tedarik zincirinin tam orta halkası konumundadır. Türkiye, afet ya da savaş hallerini de göz önünde bulundurarak Yozgat’ın bu stratejik avantajlı konumunu değerlendirecektir.

Ak Parti hükümetlerinin görev süresince; Yozgat’a kazandırdığı “alt yapı ve üst yapı hizmetleri milletimize daha iyi anlatılacak bu sayede Türkiye Yüzyılın’ da Yozgat en ön saflarda yerini alacaktır.  Uzlaşma kültürüne dayalı, genç neslin dilinden anlayan, onlarla yarını inşa etmek için kolektif aklı önceleyen, ülke vizyonu ile Yozgat vizyonunu birleştiren bir Yozgat hayali için yola çıktım. Üç aşamalı sürdürülebilir

YOZGAT İÇİN FİKİR BİRLİĞİ

Yozgat ve 13 ilçesinde milletimizi ve kanaat önderlerini dinleyip görüşlerini alarak şehrimizin dinamiklerini harekete geçirmek ve geleceğe daha güçlü bir şekilde taşımak adına fikir birliği etmek boynumuzun borcu.

Ülkemizin ve Yozgat’ımızın Türkiye Yüzyılı için birikim, donanım, heves ve heyecanla çıktığımız bu yolda ihtiyaç ve isteklere yönelik fikir ve projelerimizi hayata geçirmek için durmadan çalışacağız.

YOZGAT İÇİN KARAR BİRLİĞİ

Fikirlerimiz ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda gelecek vizyonumuzu Yozgat’ın başarısına dönüştürmek için belirlenen hedefler doğrultusunda çalışmalara hızla karar vermemiz ve kararlarımızın arkasında sabırla çalışmayı sürdürmemiz hayati önem taşıyor.

Şimdi oturup düşünmek, hangi şartlarda nasıl bir şehirde yaşamak istediğimize karar verme zamanı.

YOZGAT İÇİN İŞ BİRLİĞİ

Fikirlerimiz bir,

Kararlarımız bir. Gücümüzü, potansiyelimizi ve bu topraklar için yüreğimizde taşıdığımız sevgimizi ortaya koyacak “Daha Güçlü Bir Yozgat” hedefinde İŞ BİRLİĞİ yaparak birlikte yürüyeceğiz.”ifadelerini kullandı.

Yozgat Olay

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.