İlçe Müftüsü Kandemir son 3 yılda yaptıklarını tek tek anlattı

İlçe Müftüsü Kandemir son 3 yılda yaptıklarını tek tek anlattı

Sarıkaya İlçesine yapımı planlanan “Yaşayan Mescit” adlı projenin tanıtımı için ilçe müftüsü Dr. Emrah Kandemir beraberindeki heyet bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

A+A-

Sarıkaya İlçesine yapımı planlanan “Yaşayan Mescit” adlı projenin tanıtımı için ilçe müftüsü Dr. Emrah Kandemir beraberindeki heyet bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Müftülüğe ait son üç yıla dair yapılan çalışmaları içeren dergi ve broşürler halka dağıtıldı.

Esnaflara bol kazanç temennisinde bulunan İlçe Müftüsü Dr. Emrah Kandemir, yaptığı açıklamada “Kardeşlerimizin şu ana kadar yaptıkları hayırların nereye gittiği, müftülük olarak ilçemizde kaç ihtiyaç sahibi aileye yardımda bulunulduğu ve bundan sonraki süreçte ilçemize kazandırılması planlanan projelere konusunda şeffaflığı sağlamak İçin bu görselleri hazırladık dedi ve yaptığımız ve yapmayı planladığımız tüm faaliyetlerimize destek olan veya kendi çevresinde bu projeleri anlatmak suretiyle başkalarını teşvik ederek hayra vesile olan tüm kardeşlerimize ilçemiz adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.