İl Milli Eğitim Müdürü Yazıcı açıkladı! Türkiye genelinde 64 okuldan 12 tanesi Yozgat'ta

İl Milli Eğitim Müdürü Yazıcı açıkladı! Türkiye genelinde 64 okuldan 12 tanesi Yozgat'ta

Türkiye genelinde Kalite Yönetim Sistemleri TS ISO 45001 İş Sağlığı ve Yönetim Sistemi Belgelendirme çerçevesinde belge almaya hak kazanan 64 okuldan 12 tanesi Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okullar almaya hak kazandı.

A+A-

Türkiye genelinde Kalite Yönetim Sistemleri TS ISO 45001 İş Sağlığı ve Yönetim Sistemi Belgelendirme çerçevesinde belge almaya hak kazanan 64 okuldan 12 tanesi Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okullar almaya hak kazandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, yaptığı açıklamada; TS ISO 45001 İş Sağlığı ve Yönetim Sistemi Belgesinin alınmasında emeği ve katkısı bulunan Müdürlükleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi çalışanları olmak üzere okul idareci, öğretmen ve çalışanlarına teşekkür etti.

Yazıcı; TS ISO Belge almaya hak kazanan okulları şöyle sıraladı:  “Sürmeli Anaokulu, Şehit Tevfik Erciyas Anaokulu, Bozok 15 Temmuz Şehitler İlk ve Ortaokulu, Erdoğan Mustafa Akdağ İlk ve Ortaokulu, Esenli Bilal Şahin İmam Hatip Ortaokulu, Yozgat Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Yozgat Halk Eğitim Merkezi ve ASO, Atatürk İlkokulu, Atatürk İmam Hatip Ortaokulu, 75. Yıl Müzeyyen Çokdeğerli İlkokulu, TOKİ Şehit Mehmet Koçak İlk ve Ortaokulu, Uğur Bektaş Özel Öğretim Uygulama Okulu”

Yeniufuk