İbrahim Ethem Sedef: Ortak paydamız Yozgat

İbrahim Ethem Sedef: Ortak paydamız Yozgat

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, Yozgat’ın gelişmesi ve kalkınması için çalıştıklarını belirterek, ortak paydalarının Yozgat olduğunu söyledi.

A+A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, Yozgat’ın gelişmesi ve kalkınması için çalıştıklarını belirterek, ortak paydalarının Yozgat olduğunu söyledi.

MHP Milletvekili Ethem Sedef, beraberinde Danışmanı Kenan Filik, İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, Merkez İlçe Başkanı Adem Kızılay, İl Başkan Yardımcısı Osman Ruşen Özdemir, Danışmanı Kenan Filik ve bazı partili üyeler ile birlikte Yozgat'ta yerel gazetelerin ofislerini ziyaret etti.

Partilerinin çalışmalarını değerlendiren Milletvekili Sedef, meclis tatili dolayısıyla bir ay boyunca Yozgat’ta; ilçe, ilçe, köy, köy gezerek vatandaşların sorun ve isteklerini yerinde dinlediklerini söyledi.

MHP’nin her zaman vatandaşının yanında olduğunu vurgulayan Milletvekili Sedef, “ Ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de zorlu bir pandemi dönemi geçirdik. Bu süreçte her kesim bundan olumsuz yönde etkilendi. Özellikle esnaflarımıza gerek kredi desteği, gerekse diğer alanlarda kolaylıklar sağlanması için gerek ilimizde gerekse meclis kürsüsünde sorunları dile getirerek destek olmaya çalıştık. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin her zaman dile getirdiği “önce vatan, önce millet” düsturundan hareketle Milliyetçi Hareket her zaman vatandaşının yanında olmuştur. Yaklaşık bir ay boyunca ilçelerimizde, beldelerimizde köylerimizde sahada ziyaretlerde bulunduk. Vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde dinledik. Çözümüne yönelik gerek ilgili kurumlar nezdinde, gerekse Ankara ayağında görüşmelerde bulunarak takibini sürdürüyoruz. Cumhur İttifakı olarak gerek ben ve gerekse değerli milletvekillerimizle birlikte Yozgat’ın ekonomik ve sosyal yönden gelişmesi için yoğun çaba ve gayret sarf ediyoruz. Amacımız şehrimizin gelişmesi iş istihdamının artırılmasını sağlamaktır. İlimizde yapımı devam eden projelerin takibini de yaparak biran önce şehrimize kazandırılması adına bizlerde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”dedi.

HALKIMIZIN TEVECCÜHÜ BİZLERİ MUTLU EDİYOR

Ziyaretlerde vatandaşların teveccühünün kendilerini mutlu ettiğini vurgulayan Sedef, “Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın samimi ilgi ve sevgisiyle karşılaşıyoruz. Sayın Genel Başkanımızın selamlarını iletiyor, partimizin çalışmalarından bahsediyor. Vatandaşlarımız ittifak konusunda merak ettikleri soruları da cevaplıyor, kafalardaki soru işaretlerini de ortadan kaldırıyoruz. Bugün muhalefet bloğundaki ittifak halindeki partilerin kimlerle yol yürüdüğünü herkes görüyor. Bugün PKK’nın uzantısı olan siyasal bir partinin eş başkanı olan Demirtaş ile ilgili bir konuda nasıl ki CHP’liler savunmaya geçebiliyorlarsa elbette milletimizin isteği ile kurulan Cumhur İttifakı’yla ilgilide bizlerde milletimiz adına üzerimize düşen görevi sonuna kadar yerine getirmeye gayret edeceğiz.”diye konuştu. 

Yeni Ufuk