Huzur şehri olarak bilinen Yozgat'ta neler oluyor?

Huzur şehri olarak bilinen Yozgat'ta neler oluyor?

Yozgat İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Yozgat Merkez'de kaçak cep telefonu ve aksesuar ticareti yapan bir şahsı yakalayarak operasyon düzenledi.

A+A-

Yozgat İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Yozgat Merkez'de kaçak cep telefonu ve aksesuar ticareti yapan bir şahsı yakalayarak operasyon düzenledi. İl Jandarma Komutanlığı'nın koordinasyonunda gerçekleşen operasyon, kaçak malzemelerin bulunduğu bir evde gerçekleştirildi.

Yapılan detaylı incelemeler sonucunda, (İ.D.) isimli şahsın Yozgat Merkez'de kaçak cep telefonu ve aksesuar satışı yaptığı tespit edildi. Jandarma ekipleri, şüpheli şahsın ikamet ettiği adrese yönelik operasyon düzenledi.

kacak-telefon-operasyonu.jpg

29 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirilen operasyonda, (İ.D.) isimli şahsın evinde yapılan aramada toplamda 15 adet cep telefonu, 60 adet şarj cihazı ve 6 adet kulaklık ele geçirildi. Kaçak malzemelerin bulunduğu evde yapılan arama, Yozgat Cumhuriyet Başsavcılığı'nın koordinesinde gerçekleşti.

Gözaltına alınan (İ.D.) isimli şahıs hakkında adli işlemler devam etmekte olup, şahsın kaçak mal ticareti konusundaki faaliyetleri üzerinde detaylı bir soruşturma başlatıldı. Jandarma ekipleri, kaçak mal ticareti ve benzeri suçlarla mücadele kapsamında hassas bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Yozgat İl Jandarma Komutanlığı yetkilileri, vatandaşların kaçak mal ticareti ile ilgili şüpheli durumları kendilerine bildirmelerini ve bu tür suçlarla etkin bir mücadele için işbirliği yapmalarını istedi.

Etiketler :
İlgili Haberler