Hercai dizisinde ayrılık zamanı yaklaşıyor!

Hercai dizisinde ayrılık zamanı yaklaşıyor!

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başaran Hercai, her sezon cuma günleri yayınlanıyordu fakat yılbaşından sonra pazar günleri yayınlanmaya başlamıştı.

A+A-

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başaran Hercai, her sezon cuma günleri yayınlanıyordu fakat yılbaşından sonra pazar günleri yayınlanmaya başlamıştı. Pazar akşamlarının sevilen dizisi olmayı başaran dizi sezon başında reyting kaybı yaşamış olsa bile senaryoya yeni eklentiler ile toparlamış gibi gözüküyor. Hercai'nin yeni bölümlerini hiç kaçırmadan izleyen bir kitlesi var ve onlar sevdikleri diziyi hiç bırakacak gibi gözükmüyorlar.


Dizinin pazar gününe alınma kararı reyting düşüşlerini engelleyemediği için yanlış bir karar alındığı gözüküyor. Başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin gibi ünlü oyuncuların oynadıkları dizi bir sezon daha devam edebilecek mi merak konusu...


Pazar gününe alınan dizi gün geçtikçe reytinglerde düşüş yaşayarak kitlesini kaybetmeye başlıyor. Dizinin yeni bölümlerinde yeni gelişmeler yaşanacak seyirci merakla bekliyor. Diziden sevilen iki kişinin ayrılması, reytinglere nasıl yansıyacak göreceğiz fakat yeni bölümde seyirciyi fazlasıyla üzecek bir ayrılık olacak. Hercai'de Gönül ve Azad karakterlerinin diziden ayrılacağını herkes biliyordu fakat nasıl ayrılacakları ise bilinmiyordu.


Ayrılık şöyle olacak, Gönül ve Azad bir arabaya binerek insanlardan uzak bir yere gitikleri mesajı ile iki karakterin diziden nasıl ayrılacakları ortaya çıktı.
 

Etiketler : , , ,