Hayırsever Yozgatlı iş adamı Bilal Şahin gönüllere dokunuyor

Hayırsever Yozgatlı iş adamı Bilal Şahin gönüllere dokunuyor

Hayırsever iş adamı Bilal Şahin, İmam Hatipli öğrencilere ve hafızlık eğitimi gören hafız adaylarına çeşitli hediyeler gönderdi.

A+A-

Hayırsever iş adamı Bilal Şahin, İmam Hatipli öğrencilere ve hafızlık eğitimi gören hafız adaylarına çeşitli hediyeler gönderdi.

Yozgat'ta eğitim başta olmak üzere kendisini hayır işlerine adayan Hayırsever iş adamı Bilal Şahin, Bilal Şahin Hafız Erkek Kur'an Kursu'nda hafızlık eğitimi veren 14 öğretici ve eğitim gören 65 öğrenciye tişört, Ayşe Ilıcak Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu lise ve ortaokul kısmı ayrı olmak üzere 35 eşofman takımı ile 38 adet spor ayakabı göndererek öğrencileri sevindirdi.

bilal-sahin-ogrencileri-sevindirmeye-devam-ediyor-1.jpeg

Bilal Şahin'in hediyeleri Bilal Şahin Hafız Erkek Kur'an Kursu öğreticileri ve okul idaresi tarafından öğrencilere teslim edildi. Hediyeleri alan hafız öğrenciler Bilal dedelerine dualar ederek teşekkür etti.

Ayşe Ilıcak Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü İdris Çetin: "Hayırsever iş adamı Bilal Şahin beye okulumuza ve öğrencilerimize vermiş olduğu maddi ve manevi desteklerinden dolayı okulumuz öğrencilerimiz ve velilerimiz adına çok teşekkür ediyoruz." dedi.