Harun Gökçeoğlu, en mutlu gününü oğlunun düğünüyle yaşadı

Harun Gökçeoğlu, en mutlu gününü oğlunun düğünüyle yaşadı

Demirören Haber Ajansı Yozgat Temsilcisi meslektaşımız Harun Gökçeoğlu, en mutlu günlerinden birisini oğlu Erdem Gökçeoğlu’nun düğün töreninde yaşadı.

A+A-

fb-img-1631430708711.jpgDemirören Haber Ajansı Yozgat Temsilcisi meslektaşımız Harun Gökçeoğlu, en mutlu günlerinden birisini oğlu Erdem Gökçeoğlu’nun düğün töreninde yaşadı.

Gökçeoğlu’nu bu mutlu gününde dostları ve sevenleri yalnız bırakmadı.

fb-img-1631430708711.jpg

Demirören Haber Ajansı Yozgat Temsilcisi Harun Gökçeoğlu ve Hatice Gökçeoğlu çiftinin oğlu Astsubay Erdem Gökçeoğlu, hayatını  Dişci ailesinin kızı Astsubay Esra Dişçi ile Çamlık Otel bahçesinde düzenlenen muhteşem bir kır düğünüyle birleştirdi.

Oldukça yoğun katılımın olduğu düğünde Harun Gökçeoğlu davetlilerle yakından ilgilenerek katılımlarından dolayı teşekkür etti. 

fb-img-1631430715996.jpg

Müzik eşliğinde Yozgat ve çeşitli yörelerin türkülerinin seslendirildiği düğünde davetliler gelin ve damadı tebrik ederek oyunlarına eşlik etti.

Düğün törenine, Gökçeoğlu ve Dişçi aileleri ile yakınlarının yanı sıra; Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, Yozgat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Hakan Kiracı, Yeniufuk Gazetesi ve Yozgat Olay Haber imtiyaz sahibi Bekir Çaylak ve Ferhat Özer, Anadolu Haber Ajansı Yozgat Temsilcisi Ömer Ertuğrul, İhlas Haber Ajansı Yozgat Temsilcisi Bahadır Gökgül, TRT Yozgat Temsilcisi Abdurrahman Doğan, İleri Gazetesi Sorumlu Yazıişleri Müdürü Seyfi Çelikkaya, Çamlık Gazetesi’nden Murat Karatekin, Merhaba Gazetesi’den Mustafa Avcı, Boğazlıyan Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Gökhan Doğan, Yozgatspor Taraftarlar Derneği Eski Başkanı Bahadır Şahin, Yozgat Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Dernek Başkan ve üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.