Hakan Taşıyan'dan üzücü haber! Durumu hakkında kritik açıklama

Hakan Taşıyan'dan üzücü haber! Durumu hakkında kritik açıklama

Başarılı şarkıcı Hakan Taşıyan'ın sağlık durumu kötüye gidiyor. Yaklaşık 4 aydır hastanede tedavi gören Hakan Taşıyan'ın acil olarak karaciğer ve böbrek nakli olması gerektiği duyuruldu.

A+A-

Başarılı şarkıcı Hakan Taşıyan'ın sağlık durumu kötüye gidiyor. Yaklaşık 4 aydır hastanede tedavi gören Hakan Taşıyan'ın acil olarak karaciğer ve böbrek nakli olması gerektiği duyuruldu

.
Bir dönem adından söz ettiren ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan uzun bir süredir sağlık problemi yaşıyor. Böbrek nakli olması için kız kardeşinin uyumlu olduğu belirtiliyorken, karaciğer için donör bulunamadı.


Hakan Taşıyan'ın sosyal medya hesabından açıklama yapıldı.


Hakan taşıyan sevenlerine önemli duyuru. Yaklaşık 4 aydır devam eden tedavi sürecimizde, doktorlarımızın yapmış olduğu tetkikler neticesinde, acil olarak karaciğer ve böbrek nakli olması gerektiği tespit edilmiştir. Öncelikle birinci derece yakınlarından (aile bireylerinden) alınan kan örnekleri neticesinde böbrek için kız kardeşinin uyumlu olduğu belirtilmiş ancak karaciğer için herhangi bir donör bulunamamıştır.
Durumu kritikliğini korumaktadır ve doktorlarımızın verdiği bilgi neticesinde karaciğerin acil olarak bulunması gerektiği bildirilmiştir. Tedavi sürecinde doktorlarımızın vücudu dengede tutabilmek için belirli aralıklarla vücuttan su çekme işlemi ve diyaliz işlemi uygulanmaktadır.
Hakan Taşıyan sevenlerinden dualarını eksik etmemesini ve Allah’ın izniyle sağlıklı günlere kavuşması ve sevenlerine tekrar “doktor” olmasını tüm kalbi duygularımızla diliyoruz.

Yanımızda olan tüm kardeşlerimize sevgilerimizle.

Etiketler :