Gönül Dağı seyircisini üzecek istifa haberi!

Gönül Dağı seyircisini üzecek istifa haberi!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizileri arasına girmeyi başaran Gönül Dağı bugüne kadar yayınlanan bölümleri ile sezona damga vurarak, seyirciden büyük ilgi gördü.

A+A-

TRT 1 ekranlarının sevilen dizileri arasına girmeyi başaran Gönül Dağı bugüne kadar yayınlanan bölümleri ile sezona damga vurarak, seyirciden büyük ilgi gördü. Başarıları ile reytinglerde zirvenin sahibi olan Gönül Dağı, bu sezonun en başarılı dizilerinden olmayı başardı. 

Anadolu'da bozkırda hayat ve sevda mücadelesini anlatan,seyircisini geçmişe götürmeyi başaran dizinin başarılı ve ünlü oyuncu kadrosu bulunuyor. Gülsim İlhan ve Berkan Atan'ın başrollerinde bulunduğu dizideki tüm karakterlere, oyuncuların oturması izleyicinin gözünden kaçmıyor. Dizinin yeni bölümü 6 Mart Cumartesi yayınlanacak. Yeni bölümde hem istifa hem de Erkan bir kuyuda mahsur kalıyor ve Sefer ile Zahide ise Erkan'ı bulmak için mücadele ediyor.

Belediye Başkanı Münir Bey karakterini ünlü oyuncu Ege Aydan başarı ile canlandırıyor. Yayınlanacak yeni bölümde Münir bey istifa edecek mi? Münir bey kararından döndürülebilecek mi? Kuyaya düşen Erkan bulanabilecek mi?