Gönül Dağı dizisinde kahreden veda! Ayrılık haberi izleyiciyi hüsrana uğrattı

Gönül Dağı dizisinde kahreden veda! Ayrılık haberi izleyiciyi hüsrana uğrattı

Anadolu’da bozkırın tam ortasında sımsıcak hayatları ekrana taşıyan Gönül Dağı dizisinin 2.sezonu öncesi ayrılık haberleri peş peşe gelmeye başladı.

A+A-

Ekranların sevilen dizisi Gönül Dağı’nda ayrılık haberleri peş peşe gelmeye başladı. Anadolu’da bozkırın tam ortasında sımsıcak hayatları ekrana taşıyan Gönül Dağı dizisinin 2.sezonu öncesi merakla beklenirken dizinin kadrosundan sevilen isimlerin ayrılık haberleri herkesi şaşkına çevirdi.

utku-ates-takintili-asik-rolunde-h5618-b01e3.jpg

Diziden daha önce ayrılan Serdar karakterini canlandıran Utku Ateş'in ardından yeni sezonda Cemre Melis Çınar'ın da yer almayacağı öğrenildi.

İZLEYİCİ ÜZÜLDÜ

Bozkırın kurak topraklarındaki Anadolu’nun eşsiz samimiyetini ekranlara taşıyan Gönül Dağı dizinde ikinci kez ayrılık haberiyle izleyicisini büyük üzüntüye sevk etti.

TRT ekranlarında ilk sezonunda seyirciler tarafından büyük beğeni kazanan ve yeni sezonda aynı başarıyı göstermeyi hedefleyen Gönül Dağı dizisinde Utku Ateş’in ayrılığı izleyiciler tarafından tam bir hayal kırıklığıyla sonuçlanmıştı.

Fadime karakteriyle kısa bir süre önce Gönül Dağı’nın oyuncu kadrosuna dahil olan sempatik halleriyle geniş bir kesimin yüzünde tatlı bir tebessüm bıraktıran Cemre Melis Çınar'ın reyting rekortmen diziye veda ettiğinin bilgisine ulaşıldı.

cemre-melis-cinar.jpg

SOSYAL MEDYADA ÜZÜNTÜLÜ MESAJLAR

TRT1'in ilgi gören yapımı Gönül Dağı'nın sıkı takipçileri Cemre Melis Çınar'ın yeni sezonda yer almayacağını öğrendikten sonra sosyal medya platformunda üzüntülerini dile getiren yorumlarda yazılmaya başlandı.

İlgili Haberler