Esra Erol'da kendisinden 28 yaş büyük komşusundan çocuğu olan kadın yine gündemde

Esra Erol'da kendisinden 28 yaş büyük komşusundan çocuğu olan kadın yine gündemde

Esra Erol'un geçtiğimiz yıl işlediği bir konu sosyal medyada gündem olmuştu. Yaşanan bir olayda genç kadın komşusundan bebeği olduğunu öğrenince mutlu olmuştu.

A+A-

Esra Erol'un geçtiğimiz yıl işlediği bir konu sosyal medyada gündem olmuştu. Yaşanan bir olayda genç kadın komşusundan bebeği olduğunu öğrenince mutlu olmuştu. Evli olduğu eşi ile birlikte Esra Erol'a katılan Esra Karakuş, programda kendine gösterilen tepkilerle gündeme geldi.


Esra Erol'da eşinin yanında çocuğunun eşinden olmadığını söyleyen kadın, DNA testi isteyerek DNA testi yapıldıktan sonra Esra Karakuş'un kendinden 28 yaş büyük komşusundan çocuğu olduğu tespit edilmiştir.

Konunun işlendiği zaman farklı konuşmaların yaşandığı Esra Erol'da seyirci şok olmuştu. RTÜK bu duruma katılarak açıklama yapmıştı. Herkes Esra Karakuş'un eşinden boşanarak kendinden 28 yaş büyük olan adamla evleneceği söyleniyordu fakat böyle olmadı.


Bunca zaman ardından Esra Karakuş kendinden yaş olarak büyük olan komşusundan çocuğu ile birlikte eşine döndüğü öğrenildi. Esra Karakuş eşi ile birlikte sosyal medyada paylaşımda bulundu. Paylaşımında ise eşine duyduğunu sevgiyi ise dile getirdi. 


Esra Karakuş isteyenlerin kendisini takipten çıkarabileceğini kimin ne düşündüğünün onun için önemi olmadığını vurguladı. Eski konuların açılmasını istemeyen Esra Karakuş'a sosyal medyadan olumsuz tepki yağdı!

Etiketler : ,