Eşkiya'dan Alparslan neden ayrıldı? Oktay Kaynarca'ya tepki yağdı

Eşkiya'dan Alparslan neden ayrıldı? Oktay Kaynarca'ya tepki yağdı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başaralı oyuncusu Alparslan Çakırbeyli karakterine hayat veren Yunus Emre Yıldırımer'in neden diziden ayrıldığı ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun diziden ayrılması nedeniyle seyirciden tepki yağdı.

A+A-

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başaralı oyuncusu Alparslan Çakırbeyli karakterine hayat veren Yunus Emre Yıldırımer'in neden diziden ayrıldığı ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun diziden ayrılması nedeniyle seyirciden tepki yağdı. Oktay Kaynarca'nın ayrılmasını istediği başarılı oyuncunun ayrılma nedeni ortaya çıktı.


ATV ekranlarında devam eden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başaralı oyuncusu Hızır'dan senaryoya beklenmedik müdahale geldi. Ekranlarda yayınlandığı her bölümü ile reyting rekorları kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Alparslan karakteri öldü mü sorusu seyircinin merak ettikleri arasında yer alıyor. Yüksek ihtimalle bu soru 1 hafta boyunca cevapsız kalacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümüyle izleyicilerin nefesini kesti. Alparslan diziye veda mı edecek merak konusu. İşte Alparslan ve Hızır reis arasında olanlar hakkında detaylar...


Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır reis yeni bölümün yıldızı oluyor. Ceylan'ı kurtaran Hızır daha sonra Alparslan'ı kurtarabilecek mi seyirci merak ediyor fakat dizide yeni bir ayrılık  daha yaşanıyor. Dizide Fuat karakteri ölüyor ve diziden ayrılıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hayranları ise bu kadar büyük karakterlerin bir anda ölmesine tepki gösteriyor. Sürekli aynı şeylerin olmasından bıkan seyircinin tepkileri sürerken Alparslan'a neler olacak merak ediliyor...