Epic Games'in ücretsiz vereceği 2 oyun duyuruldu! Merakla beklenen o oyunlar

Epic Games'in ücretsiz vereceği 2 oyun duyuruldu! Merakla beklenen o oyunlar

Epic Games'in 2018 yılında Fortnite oyununun yükselmesi ile birlikte daha fazla tercih edilerek Epic Games Launcher'ı diğer platformlardan farklı kılan ayrıcılıkları özellikleri olması dikkat çekiyor.

A+A-

Epic Games'in 2018 yılında Fortnite oyununun yükselmesi ile birlikte daha fazla tercih edilerek Epic Games Launcher'ı diğer platformlardan farklı kılan ayrıcılıkları özellikleri olması dikkat çekiyor. Bunların en çok dikkat çeken programı ise ücretsiz oyunlar. Epic Games her hafta 2 adet ücretsiz oyun vermesiyle herkes tarafından tercih edilmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Grand Theft Auto V: Premium Edition'u vermesiyle bu hafta ise steam'de fiyatı 418 TL olarak bilinen 2 oyunu duyurdu.


Ücretsiz vereceği oyunlardan biri olan Rage 2, 14 Mayıs 2019 tarihinde piyasaya çıkan birçok farklı platform tarafından desteklenen oyunun fiyatı 299.00 TL. İlginç hikayesi ile birlikte dikkat çeken oyun Epic Games'in bu hafta ücretsiz vereceği oyunlar arasında yer alıyor.


Bir diğer ücretsiz olarak vereceği oyunlardan birisi olan Absolute Drift, 29 Temmuz 2015 tarihinde farklı platformlar tarafından desteklenen oyunun fiyatı 20.00 TL. Yarışlar kadar Arcade zorluklaların yer aldığı hayranlarının merakla beklediği oyun Epic Games'in bu hafta ücretsiz vereceğini açıkladı.