Doğdun Ev Kaderindir dizisi final yapacağını açıkladı! Dizi ne zaman final yapacak?

Doğdun Ev Kaderindir dizisi final yapacağını açıkladı! Dizi ne zaman final yapacak?

Tv8 ekranlarının en çok sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir final yapıyor. Final bölümünde neler yaşanacağına dair birçok tahmin yapılıyor. TV8 ekranlarına veda edecek dizinin Acun Ilıcalı'nın takip ettiği iddia belirtildi.

A+A-

Tv8 ekranlarının en çok sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir final yapıyor. Final bölümünde neler yaşanacağına dair birçok tahmin yapılıyor. TV8 ekranlarına veda edecek dizinin Acun Ilıcalı'nın takip ettiği iddia belirtildi. Dizinin ne zaman final yapacağı seyirciler tarafından merak ediliyor. Dizi hakkında yaşanan gelişmeleri takip eden seyircilere dizinin ne zaman final yapacağı hakkında ki tahminler açıklandı.


TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisiden seyircileri üzecek haber geldi. Dizinin reytinglerde yaşadığı düşüş nedeniyle gözden düşmüştü. Dizide son yaşanan olaylardan sonra yakın zamanda finale doğru gidecek ve seyircilerine veda edecek. Dizide son zamanlarda oldukça fazla olay yaşanıyordu. Kendisini finale doğru hazırlayan dizinin ne zaman ekranlara veda edeceği merak ediliyor. Doğduğun Ev Kaderindir seyircilerinin sosyal medya üzerinden başlattığı desteklerle dizinin final yapmaması için dizi yapımcılarına çağrıda bulundular.


Sevilerek takip edilen dizi Doğduğun Ev Kaderindir'in final yapma nedeninin son zamanlarda ki reytinglerde istediği sonuçları alamaması olduğu düşünülüyor. Dizi bu gidişat nedeniyle ekranlara fazla tutunamayacak gibi gözüküyor. Dizinin son yayınlanan fragmanında yorumlara hayranları televizyon üzerinden izlenmesi hususunda girişimlerde bulundu. Dizinin yapımcıları reytinglerini arttırmak için farklı yollara başvursa da sonuç vermedi bu sebeble dizinin yakın zamanda final yapacağı duyuruldu.


DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR NE ZAMAN FİNAL YAPIYOR?


Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ilerleyen zamanlarda final bölümüyle ekranlara gelecek. İlerleyen günlerde 32. bölümün yayınlanması bekleniyorken dizinin 34. bölüm ya da 35. bölümde seyircilerine veda etmesi bekleniyor fakat yapımcılar dizide yaşanan kötü reyting sonuçlarını tersine çevirmeye başarırlarsa dizi devam edebilir. Dizinin sonraki bölümlerde göstereceği performans final yapmaması için çok önemli olacak...