Dilan Polat sosyal medya hesabını neden kapattı? Ağlaya ağlaya aldığı kararı açıkladı

Dilan Polat sosyal medya hesabını neden kapattı? Ağlaya ağlaya aldığı kararı açıkladı

Ünlü iş insanı ve fenomen Dilan Polat, son paylaşımıyla sevenlerini üzdü.

A+A-

Ünlü iş insanı ve fenomen Dilan Polat, son paylaşımıyla sevenlerini üzdü. Sosyal medyada lüks yaşantısı, kocasına aldığı pahalı hediyeler ve gösterişli kutlamalarla dikkat çeken Polat, son zamanlarda yaşadığı duygusal zorlukları paylaştığı bir video ile anlattı.

dilan-golat-pjyw.jpg

Dilan Polat, ünlülerin doğum fotoğrafçılığını yaparak başladığı kariyerine ablasıyla birlikte açtığı güzellik merkezi ile büyük bir çıkış yakaladı. Kısa sürede büyük bir şöhret ve zenginlik elde eden Polat, kocası Engin Polat ile olan ilişkisi ve gösterişli yaşam tarzıyla da gündemde yer alıyordu.

Ancak son zamanlarda sosyal medya üzerinden yapılan yorumların etkisiyle zor günler geçiren Dilan Polat, duygusal bir video paylaşarak iç dünyasındaki sıkıntıları dile getirdi. Video sırasında ağlayan fenomen, "Biraz yokum, biraz kendi içimde ulaştığım şeyler var. Bir süre uzak kalmak bana iyi gelecek" dedi.

dilan-polat-konusmakta-zorlandi-aglayarak-acikladi-tapr8ryv-780x470.jpg

Dilan Polat'ın son dönemde 'Enercii' adlı bir şarkı da çıkardığı biliniyordu. Ancak bu zorlu dönemde yaşadığı duygusal dalgalanmalar, sevenlerini endişelendirdi. Polat'ın sosyal medya hesaplarından uzak kalma kararı, takipçileri arasında merak konusu oldu.

Dilan Polat'ın yaşadığı duygusal iniş çıkışlar ve sosyal medya üzerinden yaptığı içten açıklamalar, onun insanüstü görünen yaşamının ardında da insan olduğunu hatırlatıyor. Fenomenin sevenleri, Polat'ın bu zorlu dönemi atlatmasını ve yeniden enerjik bir şekilde geri dönmesini umut ediyor.

İlgili Haberler