Dilan Polat kimdir, kaç yaşında, memleketi neresi, evli mi, ne iş yapıyor, kaç çocuğu var, firmasının ismi ne?

Dilan Polat kimdir, kaç yaşında, memleketi neresi, evli mi, ne iş yapıyor, kaç çocuğu var, firmasının ismi ne?

Sosyal medya fenomenlerinden olan Dilan Polat’ın son günlerde arama motorlarında da ve ülke gündeminde ismi sık sık aranıyor. Dilan Polat kimdir, kaç yaşında, memleketi neresi, evli mi, ne iş yapıyor, kaç çocuğu var? gibi soruların cevabı aranıyor.

A+A-

Sosyal medya fenomenlerinden olan Dilan Polat’ın son günlerde arama motorlarında da ve ülke gündeminde ismi sık sık aranıyor.

Dilan Polat’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Dilan Polat kimdir, kaç yaşında, Dilan Polat’ın firmasının ismi ne, Dilan Polat’ın eşi kim? Dilan Polat kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Dilan Polat’ın biyografisini haberimizde derledik.

DİLAN POLAT KİMDİR?

Dilan Polat, 21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İki kardeşi olan Dilan Polat küçük yaşlarda annesinin kaybı ile sarsıldı ve teyzeleri onu büyüttü. Babası iş adamıydı o da beyin tümörü sebebi ile vefat etti. Dilan Polat ablası ile güzellik merkezi açtı ve birçok ilde şubesi bulunuyor. Engin Polat ile dünyaevine girdi. Polat'ın Dilan Polat son yıllarda kendine ait mücevher mağazasına da sahip. 1990 senesinde doğan Dilan Polat 33 yaşında ve iki de çocuğu var. 

 

İlgili Haberler