Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın desteğiyle en büyük hayalini gerçekleştirdi!

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın desteğiyle en büyük hayalini gerçekleştirdi!

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın, “En büyük hayalim” dediği Organize Sanayi Bölgesi’nin aşamalarını birer birer sonuçlandırıyor.

A+A-

Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulması için gecesini gündüzüne katan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın büyük desteğini alan Başkan Coşar, ilçenin geleceği adına kurduğu hayale bir adım daha yaklaştı.

Başkan Coşar, “ Yıllardır konuşulan ve hayal edilen, göreve geldiğim ilk günden itibaren öncelikli olarak üzerinde durduğum Organize Sanayi Bölgesi için verdiğimiz emeklerin her geçen gün meyvelerini topluyoruz. Fuat Oktay Organize Sanayi Bölgesi alanının en büyük parseli olan 107 ada, 57 parsel numaralı taşınmazın hazineden bedelsiz olarak devir işlemini gerçekleştirebilmenin sevinci, heyecanı ve mutluluğunu yaşıyorum. İlçemiz için işbirliği içerisinde güzel işler çıkararak, en kısa zaman içerisinde bu parsel üzerinden bölgemizi yatırım yapılabilir hale getirebilmeyi ve gençlerimize iş imkanı sunmayı hedefliyoruz. İlçemiz Organize Sanayi Bölgesi ile daha da gelişecek, iş hacmi artacak ve bir cazibe merkezi olacaktır” dedi.

463.jpg