Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan Yozgat'a özel ilgi

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan Yozgat'a özel ilgi

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Yozgat'a olan memleket sevdasını, sevgisini ve ilgisini göstermeyi ihmal etmiyor. Yozgat'tan Ankara'ya giden heyetleri geri çevirmiyerek bizzat görüşmeler gerçekleştiriyor.

A+A-

Yozgat'a olan ilgi ve alakasını her fırsatta gösteren Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay,  Şefaatli Ak Parti Heyeti ile Sorgun Belediye Başkanı Erkut Ekinci'yi ayrı ayrı kabul etti.

ziyaret-1-002.jpg

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki görüşmede Fuat Oktay, Şefaatli'de yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alarak, sorunları dinledi, çözüm yolları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Sonrasında Sorgun Belediye Başkanı Erkut Ekinci ile görüşen Oktay, Sorgun'da yapılması planlanan yatırımlara ilişkin olarak gelinen son noktayı konuştu.

Sorgun Belediye Başkanı Erkut Ekinci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti;

''Değerli hemşehrilerim,Devlet Büyüğümüz, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Fuat Oktay’ın şahsımı makamlarında kabulü beni onurlandırmıştır. Cumhurbaşkanı Yardımcımıza selamlarınızı götürdüm ve kendilerinin himayesinde Sorgunumuza yapılan devlet destekleri ile ilgili sizlerin adına teşekkür ettim.


Devlet Büyüğümüz Sayın Fuat Oktay’ın hem Yozgat, hem de Sorgunumuz ile ilgili hassasiyetine bizzat şahit oldum. Ziyaretimizin ardından sizlere devletimizin desteği ve Cumhurbaşkanı Yardımcımızın selamlarını getirdim.

Bilmenizi isterim ki gece gündüz daha iyi hizmet verebilmenin endişesiyle yaşıyorum. Yetişemediğim veya eksik kaldığım konularda iyi niyet ve samimiyetimden endişe etmemenizi rica ve temenni ediyorum.'' İfadelerini kullandı.