Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Çekerek heyetini kabul etti

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Çekerek heyetini kabul etti

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Yozgat’ın Çekerek ilçesinden gelen heyeti kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki görüşmede, Çekerek’te yapımı tamamlanan ve halihazırda devam eden projeler görüşüldü.

A+A-

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Yozgat’ın Çekerek ilçesinden gelen heyeti kabul etti.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki görüşmede, Çekerek’te yapımı tamamlanan ve halihazırda devam eden projeler görüşüldü.

cekerek2-1.jpg

Ziyaretle alakalı bir açıklama yapan Çekerek Belediye Başkanı Eyyüp Çakır Hemşehrimiz, Gururumuz, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay Beyefendiyi Ziyaret ederek Zât-ı Alilerinin vizyonel destekleriyle başlattığımız ilçemizle ilgili devam eden ve yapacağımız projeleri istişare ettik. Ülke ve dünya gündemine ilişkin yoğun mesaisine rağmen her zaman memleket meselelerine de ayrı bir önem veren, Gerek Yozgat için gerekse Çekerek için her zaman bizim yanımızda olan ve bizzat projeleri yakından takip ederek gerçekleşmesini sağlayan Cumhurbaşkanı Yardımcımıza Çekerek’li hemşehrilerim ve şahsım olarak bizleri Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde misafir olarak kabul etmelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kıymetli büyüğümüz tüm hemşehrilerimize en kalbi selamlarını ilettiler. Cenab-ı Hâk yolunu açık etsin, başımızdan eksik etmesin. Amîn” diye konuştu.

cekerek1-2.jpg

Görüşmeye, Çekerek İlçe Başkanı Mehmet Akkan, Çekerek Belediye Başkanı Eyyüp Çakır, Özükavak Belediye Başkanı Oğuz Ünal, Çekerek Gençlik Kolları Başkanı Seyit Canbaş, Kadın Kolları Başkanı Zuhal Işıklı, İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Ünsal ile Mustafa Gezer katıldı.