Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek için gece gündüz sahada

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek için gece gündüz sahada

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Erdoğan’a destek için ilçelerde çalışmalarını sürdürüyor.

A+A-

Saraykent’te ilçe teşkilatı ziyaretinin ardından esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Ethem Sedef, 14 Mayıs seçimlerinde partilerine verilen desteklerden dolayı hemşehrilerine teşekkür ederek, hafta sonu yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden ve yüksek oyla seçilmesi için vatandaşlardan destek istedi.

mhp6.jpg

Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemine değinen Sedef, “Cumhur İttifakı olarak iç ve dış güçlere karşı amansız bir mücadele verdik ve vermeye devam ediyoruz.

 

Yozgatlı hemşerilerimiz Sayın Cumhurbaşkanımıza rekor oyla destek vererek iller sıralamasında ilk 4’ün içerisinde yer aldı. Ben inanıyorum ki bu seçimde daha yüksek bir destekle yine ilkler arasında bulunarak Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden seçeceğiz.”dedi.

mhp5-1.jpg

Kılıçdaroğlu’nun kupon dağıtır gibi bakanlık dağıttığını söyleyen Milletvekili Sedef, “Millet İttifakının adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, kazanamayacağını bildiği için şimdiden kupon dağıtır gibi bakanlık dağıtmaya başladı.

mhp2-4.jpg

Sayın Kılıçdaroğlu, kupon değil ne dağıtırsa dağıtsın Yozgatlı hemşerilerimiz buna pirim vermeyecektir. Terör örgütleriyle iş birliği içerisine gireceksin Yozgat’ta başka Diyarbakır’da başka konuşacaksın sonra aziz milletimizden destek isteyeceksin. Sayın Kılıçdaoğlu’na en güzel cevabı Pazar günü hemşerilerimiz sandıkta verecektir.”diye konuştu. 

Yeniufuk