Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Yozgat'tan Afyonkarahisar'a ataması yapıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Yozgat'tan Afyonkarahisar'a ataması yapıldı

Akdağmadeni Kaymakamı Fatih Topuz, Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Afyonkarahisar Vali Yardımcılığı görevine atanarak Akdağmadeni'nde yürüttüğü görevini tamamladı.

A+A-

Akdağmadeni Kaymakamı Fatih Topuz, Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Afyonkarahisar Vali Yardımcılığı görevine atanarak Akdağmadeni'nde yürüttüğü görevini tamamladı. Topuz, veda ziyaretleri kapsamında bir dizi kurum ve kuruluşu ziyaret ederek görev süresince birlikte çalıştığı isimlerle vedalaştı.

topuz-veda-etti-4.jpg

Görev süresince elde ettiği başarılarından dolayı teşekkür eden Topuz, ziyaret ettiği kurum müdürleri ve personeline hitap ederek, "İlçemizde görev süremiz içerisinde kaymakamlığımıza bağlı kurumlarımızla uyumlu ve başarılı çalışmalar yaptık. Tüm kurum müdürlerimiz ve çalışanları görevlerini layığıyla yapmışlardır. Bundan sonra görevlerinizde başarılar diliyor, ailenizle mutlu bir yaşam sürdürmenizi temenni ediyor, hakkım varsa ben hakkımı helal ediyorum, sizlerin de helal etmenizi istiyorum" dedi.

topuz-veda-etti-1.jpg

Veda ziyaretleri sırasında kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan yetkililer de Kaymakam Fatih Topuz'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Afyonkarahisar Vali Yardımcılığı görevine atanmasının ardından, Kaymakam Fatih Topuz sosyal medya üzerinden bir veda mesajı paylaştı. Mesajında, Akdağmadeni'nde yürüttüğü görevin kendisi için büyük bir onur olduğunu belirten Topuz, şu ifadelere yer verdi:

“Büyük bir onurla yürüttüğüm Akdağmadeni Kaymakamlığını Afyonkarahisar Vali Yardımcısı olarak atanmam nedeniyle tamamlamış bulunmaktayım. Görev sürem boyunca, devlet ve vatandaş iş birliğini sağlamayı, ilçenin sorunlarını etkin, süratli, verimli yöntemlerle çözmeyi, kamu kaynaklarını ilçenin önceliklerini gözeterek, kamu kurum ve kuruluşları arasında eşgüdüm sağlamayı, ilçede sevgi, saygı ve güven ortamını geliştirmeyi temel hedef olarak almaya ve devletin şefkatli yüzünü vatandaşa yansıtmaya çalıştık."

topuz-veda-etti-3.jpg

Topuz, Akdağmadeni'nde görev yapmanın mutluluğunu ve gururunu her zaman taşıyacağını vurgulayarak, "Bilmeden ve istemeden gönül kırdı isek af ola. Hakkım varsa sonuna kadar sizlere helal olsun, sizlerin de bana haklarınızı helal etmenizi istirham ediyorum. Allah’a emanet olun” ifadeleriyle veda etti.

Etiketler :
İlgili Haberler