Çamlıkspor’un adı 66 Yeni Yozgatspor oldu

Çamlıkspor’un adı 66 Yeni Yozgatspor oldu

Bu zamana kadar Yozgat 1. Amatör Küme takımlarından Çamlıkspor ligden çekilme kararının ardından yeni yönetimin almış olduğu karar doğrultusunda 66 Yeni Yozgatspor olarak ligde mücadele edecek.

A+A-

Bu zamana kadar Yozgat 1. Amatör Küme takımlarından Çamlıkspor ligden çekilme kararının ardından yeni yönetimin almış olduğu karar doğrultusunda 66 Yeni Yozgatspor olarak ligde mücadele edecek.
Kulüp Başkanı Turan Laçin, düzenlediği basın toplantısında takımın son durumuna ilişkin bilgiler verdi.
Başkan Laçin, “Bu döneme kadar faaliyetlerini Sürdüren Yozgat Çamlık Spor Kulübü bundan sonraki dönemlere çalışmalarını faaliyetlerini 66 Yeni Yozgatspor Kulübü adına sürdürecektir.
Misyonu bütün Yozgat’ı ve Yozgatlıyı kucaklamak,Futbola gönül veren Futbolun Evrenselliğini yaşayan ve yaşatmak isteyen Bir düsturu ile sağlamaktır Diğer spor kulüpleri ve yöneticileri ile sadece Futbol doğrularını saha içi mücadele ve emeklerini izletecek ve izleyeceğimiz oldukça kaliteli bir yarışın yaşanacağı böylelikle Amatör liglerimizin yeni bir sülüete bürüneceğine inanıyoruz. Şehrimize, vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun.”dedi.

Başkan Turan Laçin, yeni yönetimin şu isimlerden oluştuğunu ifade etti: “Kulüp Başkanı Turan Laçin önderliğinde oluşan yönetim kurulundaki birbirinden değerli; Başkan Vekili;Alper Bölükbaşı,Başkan yardımcısı; Serhat Akın, Başkan yardımcısı ve mali işler sorumlusu; Osman Susuz, As Başkan;Mustafa Çiçek, As Başkan ve A takım sorumlusu Necati Köse, Basın Sözcüsü ve Halkla ilişkiler Sorumlusu Murat Bulandere, ARGE ve sosyal Medya sorumlusu; Samet Yılmaz,Kulüp Müdürü Muhammet Yüzbaşıoğlu, Stad Sorumlusu Aydın Koç, Dış ilişkiler yönetim sorumlusu Fahri Asil, Taraftarlardan sorumlu yönetici; Sezer Özdemir , Alt yapı sorumlusu teknik hocası İlhami Ünal ,yol arkadaşlarımızla tesisleşme alt yapı öz kaynak idari malı acıdan kurumsallaşma doğru yönetim doğru sistem doğru ekiple hedef her sezonda bir üst lig”

YENİ YÖNETİMİMİZ BÜNYESİNDE KİŞİSEL HESAPLAŞMAYI BARINDIRMAZ

“Bu projedeki yapı hiçbir şekilde siyasi ticari mevki makam kişisel hesaplaşmayı barındırmaz.” diyen Başkan Laçin, “Sadece yok olup giden her Yozgatlının hayali sevdası olan 66 yeni Yozgat sporu layık olduğu süper lige taşımaktır kısa orta uzun vadede ki projede bunu başaracak yönetim kadromuz sportif direktörü Mesut Doğrutekin Teknik direktör Levent Arıkdoğan yardımcı antrenörleri şevket Özkanca, Avni Yılmaz ile bütün çalışanları ve şanlı cefakar vefakar taraftarlarla bu işi başaracağız ayrıca süreç içinde önemli firmaların ve iş adamlarının sponsorlukları katkıları adım adım kamuoyuna bildirilecek. İvedilikle yarışmacı bir takımı ortaya çıkaran teknik ekibimiz yönetimimiz ayrıca sportif direktörümüz Mesut Doğrutekin’e teşekkür ediyoruz. Devre arası 7 yada 8 tane süper lig TFF 1. lig TFF 2. Lig TFF 3. lig oynamış çok flaş transferler yapacağız bu konuda bütün ön görüşmeler yapılmıştır devre arasını özelikle takip etmenizi tavsiye ediyoruz.”diye konuştu. 

Yeniufuk