Bülent Tüfenkci Yozgat'ta konuştu: Allah’a hamdolsun oyunlarını bozmuş olduk

Bülent Tüfenkci Yozgat'ta konuştu: Allah’a hamdolsun oyunlarını bozmuş olduk

AK Parti Genel Merkez MYK üyesi Bülent Tüfenkci Ak Parti Yozgat il teşkilatını ziyaret etti.

A+A-

AK Parti Genel Merkez MYK üyesi Bülent Tüfenkci, Türkiye’nin yapısal anlamda bir sıkıntısı olmadığını belirterek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti’nin bütün oyunları bozduğunu söyledi.

Gümrük ve Ticaret Bakanı eski Bakanı, AK Parti Genel Merkez MYK üyesi Bülent Tüfenkci, AK Parti il teşkilatını ziyaret etti. Ak Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer’dan çalışmalar hakkında bilgi alan Tüfekçi bir süre sohbet etti.

Tüfekci parti binasında düzenlediği basın toplantısında ekonomi üzerinde oynanan oyunların boşa çıkarıldığını ifade etti.

Tüfekci, “ Yozgat gerçekten Türkiye’nin önemli illerinden birisi ve bulunduğu konum itibariyle de geçiş güzergâhında burada ki her bir gelişme esasında Türkiye’nin gelişmesi demek son zamanlarda özellikle finansal oyunlarla Türkiye’yi dize getirmeye çalışanların bugün Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve hükümetimizin almış olduğu tedbirlerle kurun istikrara kavuşması finansal oyunların bir daha Türkiye üzerinden oynanmaması noktasında ki gayretleri elbette ki birilerini gerçekten üzüyor ama Türkiye sevdalıları da sevindiriyor. Türkiye özellikle Ak Parti iktidarında 20 yıla yakın süre içerisinde her alanda Allaha hamdolsun Türkiye’yi en az 3-4 kat sağlıktan tutun ulaşıma kadar ulaşımdan tutunda kültüre kadar kültürden tutunda okullaşma oranlarına kadar üniversitelerimize kadar havaalanlarımıza kadar büyüttük. Türkiye esasında altyapısını şuan Ak Partinin 20. Yılında geldiğimiz noktada bütün altyapıyı yatırımlarını büyük oranda bitirmiş yolları köprüleri limanları ile bölgenin gelişen ve göz kamaştıran ülkelerden bir tanesi son aylarda özellikle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı dize getirme ve Türkiye’yi bir erken seçime götürme noktasında döviz kurları üzerinden ciddi anlamda bir Manipülasyon yapıldı. CHP genel Başkanı Kılıçdaroğlu sandığı getirin hemen düşer diyor bu ne demek biz seçim için yapıyoruz esasında Türkiye’nin yapısal anlamda bir sıkıntısı yok demektir ama Allah’a hamdolsun oyunlarını bozmuş olduk. 2023’de milletimiz bir oyla bu oyunları bozacak her zamankinden daha fazla teşkilatlarımıza iş düşüyor başta ana kademe olmak üzere il başkanımız olmak üzere gençlik kolları kadın kolları belediye meclis üyeleri, il genele meclis üyelerimiz sandık kurullarımıza kadar bu oyunların farkında olacaklar her zamankinden daha fazla meseleye sahip çıkmamız gerekiyor inşallah Yozgat teşkilatımız olduğu gibi bütün Ak Parti teşkilatları da meselelerine sahip çıkacağına inanıyorum” dedi.

Yozgat Hakimiyet

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.