Bozok Üniversitesi'nde görev değişimi!

Bozok Üniversitesi'nde görev değişimi!

Yozgat Bozok Üniversitesi Akdağmadeni Sağlık Yüksekokulu’nda devir teslim töreni düzenlendi. Akdağmadeni Sağlık Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Gümüş, düzenlenen tören ile görevini Dr. Öğr. Üyesi Suzan Tek Ayaz’a devretti.

A+A-

Yozgat Bozok Üniversitesi Akdağmadeni Sağlık Yüksekokulu’nda devir teslim töreni düzenlendi.  Akdağmadeni Sağlık Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Gümüş, düzenlenen tören ile görevini Dr. Öğr. Üyesi Suzan Tek Ayaz’a devretti.

Akdağmadeni Sağlık Yüksekokulu'nda gerçekleştirilen devir teslim törenine Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Sağlık Yüksekokulu akademik ve idari personeli katıldı.

Devir teslim töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Akdağmadeni Sağlık Yüksekokulu Müdürlüğü görevini yürüten Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Gümüş’ün görev süresince başarılı çalışmalara imza attığını söyledi.

19032021-6054ad964b433-default.png

Yöneticilikte görev değişimini bir bayrak yarışı olarak gördüğünü ve bu bayrağı daha ileri taşımanın temel bir görev olduğunu belirten Rektör Prof. Karadağ, “Okul Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Gümüş, görev süresince ekibiyle birlikte yaptığı çalışmalarla Sağlık Yüksekokulu'muzun gelişimine önemli katkılar sağladı. Kendisine yüksekokulumuza yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyor, okulumuzun yeni müdürü Dr. Öğr. Üyesi Suzan Tek Ayaz’a başarılar diliyorum” dedi.

Tören, plaket ve çiçek takdimlerinin ardından sona erdi.