Boğazlıyan Kaymakam Vekili Fatih Gülnar'ın veda mesajı

Boğazlıyan Kaymakam Vekili Fatih Gülnar'ın veda mesajı

Boğazlıyan Kaymakam Vekili Fatih Gülnar yayınladığı veda mesajında Boğazlıyanlılardan hellalik istedi.

A+A-

Boğazlıyan Kaymakam Vekili Fatih Gülnar yayınladığı veda mesajında Boğazlıyanlılardan hellalik istedi.

Gülpınar yayınladığı mesajında “Yaklaşık 7 aydır samimiyet ve gayretle yürüttüğüm Boğazlıyan Kaymakamlığı görevini tamamlamış bulunmaktayım.
Göreve başladığım ilk günden itibaren Orta Anadolu’nun ve Bozok diyarının güzel ilçesinde ve Milli Şehit Kaymakam Kemal Bey’in makamında görev yapmanın onurunu ve mutluluğunu yaşadım. Muhterem Boğazlıyanlıların hizmetinde olmanın sorumluluğu ve bilincini yaşadım. Görevim esnasında “insanı yaşat ki devlet yaşasın” düsturu çerçevesinde makamların halka hizmet etme aracı olduğu, hizmete dönüşmeyen makamların yük olduğu bilinciyle çalışmanın gayreti içinde oldum. Devletin gülen yüzü ve şefkat eli olmaya çalıştım.
Bunu gerçekleştirirken mesai arkadaşlarım, saygıdeğer Boğazlıyanlı hemşerilerimizle büyük bir dayanışma, yardımlaşma ve gönül işbirliği içerisinde olmaya özen gösterdik. Bir ekip ruhuyla yüreğine dokunulmamış kimse kalmaması, kamu hizmetlerinin etkin ve verimli şekilde yürütülmesi, her kesime eşit mesafede, adalet ve eşitlik duygusunu tahkim ederek çözülmemiş hiçbir sorunun kalmaması, değerlendirilmemiş hiçbir kaynağın atıl bırakılmaması için çaba harcadım.

Siz değerli Boğazlıyanlıları tanımanın onuru ile ilçem Boğazlıyan’dan ayrılırken başta şehit yakınları ve gazilerimiz olmak üzere mesai arkadaşlarıma, kamu kurumu amir ve memurlarına ve tüm herkese sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum. Hakkınızı helal ediniz. Allah’a emanet olunuz." diye sözlerini tamamladı.


Etiketler :