Boğazlıyan Belediye Başkanı Coşar açıkladı! Deneme üretimleri başladı

Boğazlıyan Belediye Başkanı Coşar açıkladı! Deneme üretimleri başladı

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, hijyenik bir ortamda el değmeden yeni nesil otomatik makineler tarafından dolumu yapılarak tek tek ambalajlanan stick şeker, kolonyalı mendil ve el dezenfektan jelinin deneme üretiminin başladığını açıkladı.

A+A-

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, hijyenik bir ortamda el değmeden yeni nesil otomatik makineler tarafından dolumu yapılarak tek tek ambalajlanan stick şeker, kolonyalı mendil ve el dezenfektan jelinin deneme üretimini başarıyla gerçekleştirdiklerini söyledi.

Üretilen ürünlerde insan sağlığını olumsuz etkileyecek bir maddenin bulunmadığını dile getiren Coşar, “Hayatımız da temizlik anlamında büyük kolaylık sağlayan, hijyen bakımından önemli olan kolonyalı mendil ve el dezenfektan jelinin içeriğinde insan sağlığını tehlikeye düşürecek kimyasallardan kullanılmamaktadır” dedi.

HİÇBİR KATKI MADDESİ BULUNMUYOR

Stick şekerlerin kesinlikle doğal olduğunu ve şeker karışımını bozacak hiçbir katkı maddesi içermediğini anlatan Coşar, şunları kaydetti; “Kurulum sürecinden her aşamasına kadar emeğini ve desteğini esirgemeyen Dursun Özoğul, Mehmet Çamiçi ve Murat Madalı’ya teşekkür ediyorum. En kısa süre içerisinde seri üretime başlayacağız, ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun.”