Bir Zamanlar Çukurova'da ortalık karıştı! Birbilerini boğacaklar

Bir Zamanlar Çukurova'da ortalık karıştı! Birbilerini boğacaklar

Atv'nin gündemi epey meşgul eden dizilerinden birisi olan Bir Zamanlar Çukurova 84. bölümün yeni senaryosu ve sahnesi ortaya çıktı.

A+A-

Atv'nin gündemi epey meşgul eden dizilerinden birisi olan Bir Zamanlar Çukurova 84. bölümün yeni senaryosu ve sahnesi ortaya çıktı. Yeni yayınlanan fragmanda Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Behice isimli yılanın karşısına dikilecek ve katil olduğuna inandığı için deliller toplandığını söylecek. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Behice karakteri ise mahkemeden ve polisten korkmuyorum diyerek ekranlara çıkacak.


Konağın gündemi yine sıcak olacak gibi gözüküyor. Züleyha ise bu sözler karşısında mahkemeden ve polisten korkma ama Demirden kork diyecek. Çünkü hiçbirine gerek kalmadan onu kendi elleri ile öldürecek. Yayınlanan fragmanın son sahnesinde Demir Yaman'ın Behice'yi yakalayarak boğazına sarıldığı ve öldürmeye çalıştığı sahne yer aldı.


18 Şubat tarihinde perşembe akşamına damga vuracak Bir Zamanlar Çukurova dizisi Züleyha'nın Behice'ye bütün suçlarını ve günahlarını yüzüne vurmasıyla ekranlara gelecek.Behice'nin çok yakın bir zamanda ölerek diziye veda etmesi bekleniyor fakat Behice'nin ölümü nasıl gerçekleşecek merak ediliyor. Demir onu öldürecek mi yoksa başka bir şey mi yapacak merak ediliyor...