Bir isim daha Yozgat'a aday adaylığını ilan etti!

Bir isim daha Yozgat'a aday adaylığını ilan etti!

Yozgat'ın merkezinde 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere yönelik heyecanlı bir aday adayı ortaya çıktı.

A+A-

Yozgat'ın merkezinde 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere yönelik heyecanlı bir aday adayı ortaya çıktı. İl Özel İdaresi Şefi olarak görev yapan Fikret Karaaslan, AK Parti Merkez İl Genel Meclisi Üyesi aday adaylığını açıkladı. Adaylık başvurusunu AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Gökhan'a teslim eden Karaaslan, ilçe ve köy halkına hizmet etmek amacıyla siyasi arenada yer almayı hedefliyor.

aday-adayligini-acikladi.jpg

Aday adaylığına resmi başvurusunu gerçekleştiren Karaaslan, yaptığı açıklamada, "Yıllardır gönül verdiğim ve hizmet ettiğim AK Parti'den İl Genel Meclisi üyeliği için başvurumuzu yaptık. Türkiye Yüzyılı vizyonu ile değişen ve gelişen çağımızda her bir köyümüz için çalışmaya devam etmeyi arzuluyorum. Meclis üyesi arkadaşlarım ve il özel idarenin idarecileri ile kaymakamlar ve muhtarlarla koordineli olarak uyum içerisinde maksimum düzeyde çalışma yapacağım. Bu çıktığımız yolda Allah bizleri utandırmasın" dedi.

Fikret Karaaslan'ın adaylığı, AK Parti'nin yerel seçimlere güçlü bir aday kadrosu ile hazırlandığını gösterirken, Karaaslan'ın daha önceki görevinde edindiği deneyimlerin ve partisine olan bağlılığının ön plana çıkması bekleniyor. 31 Mart 2024 seçimlerine kadar geçecek süreçte, Karaaslan'ın seçmenle buluşarak projelerini ve vizyonunu anlatması bekleniyor.

Etiketler :
İlgili Haberler