Bilal Şahin yine duramadı! Bu kez bakın ne yaptırıyor

Bilal Şahin yine duramadı! Bu kez bakın ne yaptırıyor

Bilal Şahin, tarafından yabancı öğrencilerin Türkçe eğitim almaları için Türkçe Öğretimi Araştırma ve Uygulama Merkezi (TÖMER) binası inşaatının yapımına başlandığı müjdesini verdi.

A+A-

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, üniversitenin gelişmesine yönelik büyük katkı sağlayan Hayırsevere İşadamı Bilal Şahin, tarafından yabancı öğrencilerin Türkçe eğitim almaları için Türkçe Öğretimi Araştırma ve Uygulama Merkezi (TÖMER) binası inşaatının yapımına başlandığı müjdesini verdi.


Rektör Karadağ, düzenlediği toplantıda Rektörlük görevine başladığı iki yılık süreyi değerlendirdi. Açıklamasında, üniversiteye büyük hizmetlerde bulunan Hayırsever İşadamı Bilal Şahin’e de yer veren Rektör Karadağ, “Üniversitemizin bugünlere gelmesinde emekleri ve katkısı bulunan hayırsever işadamlarımızdan Bilal Şahin Bey ve Erdoğan Adağ’ın da büyük hizmetleri vardır.

Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Hayırsever İşadamı Bilal Şahin Bey’e desteğini hiçbir zaman esirgememiştir. Bilal Bey, şuan yine üniversitemizde yabancı öğrencilerimizin Türkçe öğrenimlerini tamamlamaları için Türkçe Öğretimi Araştırma ve Uygulama Merkezi binası içerisinde kütüphane, bilgisayar odası, amfi ve sınıfların olacağı Bozok TÖMER binası inşaatı başladı.

Bu vesile ile ben Hayırsever İşadamı Bilal Şahin Bey’e bir kez daha teşekkür ediyorum.”diye konuştu.