Bilal Şahin Diyarbakır Annelerini unutmadı

Bilal Şahin Diyarbakır Annelerini unutmadı

Terör örgütü PKK tarafından dağa kaçırılan çocukları için Diyarbakır HDP İl Binası önünde evlat nöbeti tutan annelere bir destek de Yozgatlı Hayırsever İş Adamı Bilal Şahin'den geldi.

A+A-

Terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP aracılığıyla dağa kaçırılan çocukları için Diyarbakır HDP İl Binası önünde evlat nöbeti tutan annelere bir destek de Yozgatlı Hayırsever İş Adamı Bilal Şahin'den geldi.

Çocuklarının dağa kaçırılmasından HDP'yi sorumlu tutan Diyarbakır annelerinin, 3 Eylül 2019'da başlattığı oturma eylemi 578'nci gününde sürüyor. Evlatlarını hain terör örgütünün elinden kurtarmak için günlerdir mücadele veren annelerin feryadına destek olan AK Partili heyetle birlikte Hayırsever İş İnsanı Bilal Şahin, Diyarbakır annelerine destek olmak için 240 adet hediye paketi gönderdi.

Şahin, Diyarbakır annelerine verilmek üzere Yasin-i Şerif, gül suyu, eşarp, şal, şalvar, çorap, tırnak makası, dikiş seti, aile sohbet ilmihali, ajanda ve kalemden oluşan hediye paketi gönderdi.

Şahin yaptığı yazılı açıklamada, "İnşallah onların bu onurlu mücadeleleri, haklı davaları, dik duruşları onlar gibi gözyaşı döken, çocukları kaçırılan anne ve babalara güç, kuvvet ve örnek oldu. Buradaki annelerin bu onurlu mücadeleleri inşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde terörün bitmesine vesile olacaktır." şeklinde konuştu.