Benim Adım Melek'te gerçekler ortaya çıkmaya başladı!

Benim Adım Melek'te gerçekler ortaya çıkmaya başladı!

Alpay'ın artık gücünün kalmaması ve çok fazla ihanet edilmesiyle dayanacak gücü kalmadı. Benim Adım Melek'te üst üste yaşamış olduğu sıkıntılar nedeniyle dayanacak gücü kalmayan Alpay, ilerleyen günlerde diziden ayrılması bekleniyor.

A+A-

Alpay'ın artık gücünün kalmaması ve çok fazla ihanet edilmesiyle dayanacak gücü kalmadı. Benim Adım Melek'te üst üste yaşamış olduğu sıkıntılar nedeniyle dayanacak gücü kalmayan Alpay, ilerleyen günlerde diziden ayrılması bekleniyor. Diziden yakın zamanda final beklentisi olan seyircinin Benim Adım Melek'te neler olduğunu sorgulamaya başladı.


Benim Adım Melek dizisinde  Melek ve Halil arasında yaşanan ilişkide iyi haberler geliyor. Bu durum karşısında Alpay memnun kalmasa da yaşanan olaylar sonrası kimsenin bu iki aşığı ayıramayacak. Melek'in ameliyat olması ve zor günler geçirdiği günler arkada kaldı. Halil ile evlenmesine karşı olanlar bile olsa da çift başkalarını umursamayarak nikah kıydı. Böylece yapılamaz denilen şeyleri yaptılar. Alpay gerçekler karşısında ve farklı kişilerden darbe almaya devam ediyor. Alpay, yaşanan son gelişmelere nasıl dayanacak herkes tarafından yüz çevirilen Alpay için bu durum çok zor olacaktır. Alpay'ın yeni planlar içine girmesi kaçınılmaz gibi gözüküyor.


 Alpay'ın çevresinden aldığı darbeler yetmemiş gibi, ortağı olan Kenan'dan bile ihanete uğradı. Benim Adım Melek'in Halil ve Melek arasında yaşanan en önemli bölümlerden birisi çekiliyor. Artık ikilinin önüne geçebilecek bir engel kalmadı gibi görünüyor. İlerleyen günlerde Benim Adım Melek final yapabilir haberleri görürsek şaşırmamak gerekiyor. Dizinin senaryosunun birkaç bölüm sonra biteceği düşünülüyor. İlerleyen zamanlarda dizide neler olup biteceğini hep beraber izleyeceğiz...