Bekir Bozdağ’dan Türkiye’ye ve Yozgat’a teşekkür mesajı

Bekir Bozdağ’dan Türkiye’ye ve Yozgat’a teşekkür mesajı

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, AK Parti iktidarının Yozgat’a önemli katkılar sağladığını söyledi.       

A+A-

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, AK Parti iktidarının Yozgat’a önemli katkılar sağladığını söyledi.       

Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Yozgat’ta da önemli eserlerin AK Parti iktidarı ile hayata geçtiğini anlatan Bozdağ, “Ak Parti İktidarlarının Yozgat’a kazandırdığı eserler, hepimizin ortak eserleridir” dedi.

Bozdağ, AK Parti iktidarına Yozgat’ın verdiği desteğin yadsınamaz olduğunu belirterek, “Türk halkının ve Yozgatlıların duaları ve destekleri olmasaydı AK Parti iktidar olamaz, iktidarda kalamaz. Türkiye’ye ve Yozgat’a bu büyük eserleri kazandıramazdı.” dedi.

TÜRK HALKINA VE YOZGATLILARA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM

Bozdağ, Ak Parti'ye olan desteklerinden dolayı Türk halkına ve Yozgatlılara teşekkür ederek, “Ak Parti iktidarlarının Türkiye’ye ve Yozgat’a kazandırdığı eserlerdeki en büyük pay, Ak Parti’yi iktidar yapan ve her seçimde iktidarda tutan Türk Halkının ve Yozgatlı hemşehrilerimindir” dedi.

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Yozgat’a ve Yozgatlılara büyük değer verdiğine değinen Bozdağ, Erdoğan’a da şükranlarını sundu. 

Bozdağ, son olarak Yozgat’ta tamamlanmış ve yapımı devam eden her eserde emeği ve alın teri olan her bir vatandaşa da teşekkür ederek, şunları kaydetti; “Yozgat’ta hayata geçirilen yatırımlarda başta Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, hemşerilerime; önceki dönemlerde ve halen görevdeki hükümet üyelerine; Yozgat milletvekillerine her kademedeki Ak Parti Teşkilat mensuplarına; kamu çalışanlarına; her daim eleştiri ve tavsiyeleri ile bize ufuk açan Yozgat medyasına; sivil toplum örgütlerine; velhasılı emeği geçmiş herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.