Bekir Bozdağ söz verdi! Yakından ilgilenecek

Bekir Bozdağ söz verdi! Yakından ilgilenecek

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, ilçe ziyaretleri kapsamında Kadışehri ilçesini ziyaret etti.

A+A-

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, ilçe ziyaretleri kapsamında Kadışehri ilçesini ziyaret etti.

Meclisten arta kalan zamanlarını memleketi Yozgat ve ilçelerinde ziyaretlerde bulunarak değerlendiren Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ, Kadışehri’nde hemşerileri tarafından karşılandı.
Ak Parti ilçe teşkilatı, Kaymakamlık ve Belediye’yi ziyaret eden Bozdağ mahalle ve köy muhtarları ile birlikte istişare toplantısı düzenlendi.

Bozdağ, burada yaptığı konuşmada; AK Parti iktidarları döneminde yapılan ve yapımı devam eden yatırımlardan bahsederek, ülke ve Yozgat gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

bekir5-672x448.jpg

Kadışehri Belediye Başkanı İrfan Akın ziyaret ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “TBMM Anayasa komisyonu başkanı, Yozgat milletvekili, Bekir Bozdağ, Ak Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, İl genel meclisi başkanı İskender Nazlı, İl Özel İdaresi genel sekreteri Nazif Yılmaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Yaşar Taşdemir ile birlikte ilçemizi ziyaret ettiler.  Ak Parti ilçe teşkilatı, Kaymakamlık ve Belediye’yi ziyaret eden Bozdağ ve yanındaki ziyaretçilerinde katılımıyla istişare toplantısı gerçekleştirdik. Mahalle ve köy muhtarlarında katıldığı istişare toplantısında ilçemiz ve köylerimizin istek ve sorunlarını Bozdağ ve yetkililere ilettik. Özellikle ilçemizin su sıkıntısını dile getirdik ve Bozdağ’ın konuyla yakından ilgileneceği sözünü aldık. Kabalı meyve bahçesini de ziyaret eden ve daha sonra ilçemizden ayrılan Bozdağ ve yanındaki misafirlere Kadışehri halkı adına teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.