Başkan Köse’den Yozgat OSB’de üretim yapan firmaya ziyaret

Başkan Köse’den Yozgat OSB’de üretim yapan firmaya ziyaret

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, beraberinde Meclis Üyesi Nuri Tinel ile birlikte Yozgat Organize Sanayi Bölgesi (OSB) de faaliyetini sürdüren Northtech Elektronik ve Mühendislik Firmasını ziyaret etti.

A+A-

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, beraberinde Meclis Üyesi Nuri Tinel ile birlikte Yozgat Organize Sanayi Bölgesi (OSB) de faaliyetini sürdüren Northtech Elektronik ve Mühendislik Firmasını ziyaret ederek, fabrikanın faaliyetleri hakkında firma sahiplerinden bilgi aldı.

Yozgat ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayan bütün firmaları önemsediklerini ve değer verdiklerini vurgulayan Başkan Köse, “Organize Sanayi Bölgemizde faaliyet gösteren Northtech Elektronik ve Mühendislik Firmasını Belediye Meclis Üyemiz Nuri Tinel’le birlikte ziyaret ederek incelemelerde bulunduk. Sinyalizasyon Sistemleri, Elektromekanik Sistemleri, Akıllı Trafik Sistemleri, Yolcu Bilgilendirme Sistemleri, Tıbbi Cihaz Üretimi gibi yurtdışında üretilen ürünleri Yozgat’ımızda üreten istihdama ve şehrimizin katma değerine katkıda bulunan firma sahipleri Celal Aral, Kazım Aral ve Said Aral’ı tebrik ediyorum. Yozgat Belediyesi olarak, istihdama katkı sağlayan tüm firma sahiplerimizi desteklemeye devam edeceğiz.”diye konuştu.

Fabrika sahipleri Aral kardeşlerde ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanı Köse ve Meclis Üyesi Nuri Tinel’e teşekkür etti.