Başkan Erkekli, istişare toplantısına katıldı

Başkan Erkekli, istişare toplantısına katıldı

Yozgat Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erkekli, TOBB tarafından ‘Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda gerçekleştirilen “İç Anadolu ve Orta Karadeniz Bölgesi Oda ve Borsa Başkanlarının katılımıyla düzenlenen istişare toplantısına” katıldı.

A+A-

Yozgat Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erkekli, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından ‘Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda gerçekleştirilen “İç Anadolu ve Orta Karadeniz Bölgesi Oda ve Borsa Başkanlarının katılımıyla düzenlenen istişare toplantısına” katıldı.

TOBB Başkanı M Rifat Hisarcıklıoğlu, başkanlığında düzenlenen toplantıya; Yozgat Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erkekli, İç Anadolu ve Orta Karadeniz Bölgesi Oda ve Borsa başkanları katıldı.
Borsa Başkanı Mehmet Erkekli, toplantının oldukça verimli geçtiğini belirterek, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na teşekkür etti.

Başkan Erkekli, “İki yıl boyunca zorlu bir pandemi süreci geçirdik. Bu süreçte sadece ilimiz, ülkemiz değil dünya ülkeleri de olumsuz yönde etkilendi. Sayın Başkanımız Hisarcıklıoğlu ile gerek borsamız ve üyelerinin gerekse ilimizin sorunlarını değerlendirme fırsatı bulduk. Diğer borsa başkanlarımızda sorun talepleri il ilgili değerlendirmelerde bulundu. Verimli bir toplantı oldu. Bu vesile ile Sayın Başkanımız Hisarcıklıoğlu’na pandeminin etkilerinin azaldığı normalleşme sürecinde bizleri bir araya getirerek düşüncelerimizi paylaştığı için teşekkür ediyorum.”diye konuştu.