Başkan Celal Köse’nin Yozgatspor çağrısına yönetimden cevap

Başkan Celal Köse’nin Yozgatspor çağrısına yönetimden cevap

Bölgesel Amatör Lige düşerek Yozgatspor taraftarına hayal kırıklığı yaşatan Yozgatspor Yönetim Kurulu, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse’nin tribün liderleri ile bir araya gelmesinin ardından yapılan açıklamalara cevap verdi.

A+A-

Bu sezon Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Yozgatspor 1959 FK yönetim kurulu, Belediye Başkan Celal Köse’nin tribün liderleri ile bir araya gelmesi sonrasında yaptığı ‘Yozgatspor’u almak için gerekli girişimleri başlatacağız’ açıklamasına cevap verdi.

Kulüp’ten yapılan açıklamada, “Gelişigüzel konuşulan ve sosyal medyada yer alan hiçbir beyan, açıklama ve planlama kulübümüzü bağlamamaktadır” denildi.

Yozgatspor 1959 FK Yönetim Kurulundan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verdi;  “Yozgatspor'un geleceğinin konuşulacağı ve geleceği ile ilgili kararların oluşturulacağı, açıklanacağı yer ve ortamlar Yozgatspor'un tüzel kişiliği ve yetkili kurullarıdır. Bunun dışında algı oluşturmaya yönelik olarak gelişigüzel konuşulan ve sosyal medyada yer alan hiçbir beyan, açıklama ve planlama kulübümüzü bağlamamaktadır. Yeni sezonla ilgili planlamalar devam etmektedir. Bu konuda endişeye mahal bir durumun bulunmadığını ve gerekli açıklamaların zamanı geldikçe kamuoyu ile paylaşılacağının bilinmesini saygıyla duyururuz”

İlgili Haberler