Baraj dizisi başrol oyuncusu ayrıldı! Seyirci tepki gösterdi

Baraj dizisi başrol oyuncusu ayrıldı! Seyirci tepki gösterdi

Baraj dizisinde başrol oyuncusu olarak oynayan Nazım'ın ilerleyen bölümlerde diziden ayrılması bekleniyor. Eğer böyle bir gelişme olursa Baraj dizisi final yapacak gibi görünüyor.

A+A-

Baraj dizisinde başrol oyuncusu olarak oynayan Nazım'ın ilerleyen bölümlerde diziden ayrılması bekleniyor. Eğer böyle bir gelişme olursa Baraj dizisi final yapacak gibi görünüyor. İzlenme oranlarının etkileneceğini düşünen dizinin yapımcıları final bölümü için hazırlık yapabilir.


BARAJ DİZİSİ NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?


Baraj dizisi seyirciye istenilen heyecan ve aksiyonu verememiş gibi duruyor. İzleyicilerin dizi ile ilgili düşünceleri değişmeye umutları tükenmeye başladı. Bu sebeple Baraj dizisinin ilerleyen günlerde final yapacağı gibi iddialar öne atıldı. Baraj dizisinde nasıl gelişmeler yaşanacak? Sevilen dizinin merak edilen final bölümüyle ilgili bilgiler gelmeye başladı. Dizi reyting sıralamasında yaşamış olduğu kayıpları nasıl telafi edecek hep birlikte ilerleyen günlerde göreceğiz. Dizi kayıpları engelleyemezse final yapması düşünülüyor.


NAZIM DİZİDEN AYRILACAK MI?


Ünlü oyuncunun dizide önemli bir karakteri canlandırdığı için ayrılması durumunda reytinglerde düşüş yaşanılabilir. Dizi yapımcılarının bunu göze alamayacağı düşünülmekte. Konu hakkında resmi bir açıklama gelmemesi nedeniyle iddialar giderek gerçekciliğini korumaya başladı.


Dizi 27. bölümü ile seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor...