ATV'nin o dizisi için final yolu göründü!

ATV'nin o dizisi için final yolu göründü!

Atv ekranlarının en çok sevilen ve pazar akşamlarının vazgeçilmezi olan Hercai dizisi hakkında yeni gelişmeler var. Akın Akınözü ve Ebru Şahin'in başrollerinde yer aldığı dizi bugüne kadar iyi gitmişti.

A+A-

hakkında yeni gelişmeler var. Akın Akınözü ve Ebru Şahin'in başrollerinde yer aldığı dizi bugüne kadar iyi gitmişti. Fakat sezonun bitmesine doğru dizinin büyük bir kitle kaybettiği görülüyor


Hercai tüm kategorilerde elde etmiş olduğu kritik reytinglerle ayakta kalmayı başarıyordu. Ancak dizinin pazar gününe alınması ile birlikte dizinin kemik kitlesini kaybetmesine neden oldu. 


Reytinglerde çok fazla düşüş yaşayan dizinin toparlamasının ise çok zor olduğu gözüküyor. Totelde 10. sırada yer alanın dizinin artık fazla dayanamayacağını söyleyebiliriz. Hercai cuma akşamları yayınlanmaya devam etseydi bu durumda kalmayabilirdi.

14 Mart tarihinde yayınlanacak yeni bölümde reyting kayıpları olsa bile çok önemli bir konu işlenecek.Dizinin Mayıs ayında ekrana veda etmesi bekleniyor fakat dizi her an final  kararı alabilir gibi gözüküyor

Etiketler : , ,