Arslan: Yozgatspor Yozgat’ın en önemli marka değeridir

Arslan: Yozgatspor Yozgat’ın en önemli marka değeridir

Yozgatspor 1959 FK Başkanı Kazım Arslan, Yozgatspor Yozgat’ın en önemli marka değeri olduğunu söyledi.

A+A-

Yozgatspor 1959 FK Başkanı Kazım Arslan, Yozgatspor Yozgat’ın en önemli marka değeri olduğunu söyledi.

Başkan Kazım Arslan, yaptığı açıklamada; “Sportif alanda zaman zaman en büyük başarılara imza atmış bir kulüp. Buna yakışır şekilde davranmak suretiyle yeni sezon hazırlıklarımızı hızlı bir şekilde devam ettiriyoruz. Gelişmeleri de zaman zaman kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

ALPER YEŞİL HOCA İLE ANLAŞTIK

Yeni teknik heyetinin belirlediğini belirten Arslan, “Alper Yeşil hoca ile anlaştık. İnşallah Yozgatspor’a çok büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum. Yine yardımcı hocalıklarını da kaleci hocası Serkan Koşar ve yardımcı antrenör Temin Süngüllü görev yapacak. Her üçü de mesleki olarak kariyerli hocalar. Umut ediyoruz ki, Yozgat’ta da hep birlikte bir büyük başarıyı yakalarız ve Yozgatspor’u layık olduğu üst liglere çıkartma imkanımız olur” diye konuştu.

KAMUOYU ZAMAN İÇERİSİNDE HOCALARIMIZI TANIYACAK

Kamuoyunun zaman içerisinde teknik ekibi tanıyacağını söyleyen Arslan, “Kamuoyu zaman içerisinde hocalarımızı tanıyacak. Hocalarımızın çok başarılı futbol geçmişleri ve hocalık geçmişleri var. İnşallah Yozgatspor bunla istifade edecek. Yozgatspor’a yakışan ne ise onu yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Sezon öncesinde Yozgatspor ile ilgili bir takım sıkıntılı süreçlerin yaşandığını ifade eden Arslan, “Bu noktada Belediye tarafından Yozgatspor tesisleri ile ilgili bir takım bizlere olumsuz gelişmeler bize yaşatıldı. Biz bunları çok fazla kala almıyoruz. Çünkü Yozgatspor çok büyük bir camiadır.  Yozgatspor bu tür engellenmelerden de etkilenmeyecek bir camiadır. Biz her zaman olduğu gibi önümüze bakıyoruz. Her zaman olduğu gibi işimize bakıyoruz. İnşallah en güzel kadroyu oluşturuyoruz. Bir hafta içinde kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

İÇ TRANSFERLERİ BÜYÜK ÖLÇÜDE BİTİRDİK

İç transferleri büyük ölçüde bitirdiklerini kaydeden Arslan, “İç transferleri büyük ölçüde bitirdik. Dış transferde görüşme yaptığımız futbolcuların büyük bir kısmı ile de anlaştık. Eksiklerimizi de hocalarımızla birlikte tamamlayıp Yozgat’a yakışır bir Yozgatspor kadrosu oluşturacağız” diye konuştu.

KAMP DÖNEMİNİ BAŞLATMIŞ OLACAĞIZ

Liglerin 25 Eylül tarihinde başlayacağını vurgulayan Başkan Arslan, “Yozgatspor olarak en geç 15 Ağustos tarihinde takımımızı toplamayı hedefliyoruz. Kamp dönemini de başlatmış olacağız. İnşallah bu gelişmeler olarak gerek teknik heyet gerekse yeni kuracağımız takım Yozgatspor’u için büyük bir başarıya vesile olur. Yozgatspor’un başarıları ile hep birlikte seviniriz” diye konuştu. 

Yeniufuk

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.