Arayış Dizisi ne zaman başlıyor, konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var?

Arayış Dizisi ne zaman başlıyor, konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var?

Disney Plus'ın yeni Türk yapımı projesi Arayış, merakla bekleniyor. Dizinin konusu ve oyuncuları ise merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki Arayış dizisinin konusu nedir? Arayış dizisinin oyuncuları kimler? İşte detaylar...

A+A-

Dijital medya platformu Disney Plus'ın yeni bir Türk dizisi Arayış için beklenen tarih geldi çattı. Başrollerini ünlü oyuncular Aslı Enver ile Mehmet Günsur'un paylaştığı dizinin konusu, oyuncuları ve ne zaman yayınlanacağına dair tüm bilgileri derledik!

Yönetmen koltuğunda Emin Alper'in oturduğu Ay Yapım'ın yeni dizisi Arayış, Disney Plus Türkiye'de izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Büyük heyecanla beklenen dizinin konusu, oyuncuları ve yayınlanacağı tarihi bir araya getirdik!

ARAYIŞ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Metropol hayatına sıkışmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş bir ruh olan Nisan, beraber katıldıkları bir şifa seansının ardından ortadan kaybolan arkadaşının izini sürerken şaibeli bir tarikata ulaşır.

Tüm şüphelerine karşın tarikatın vaadine kayıtsız kalamayan Nisan, gizemli bir adam olan Tufan'ın peşinden bilinmezliklerle dolu bir maceraya atılır.

disney-plus-arayis-yayin-tarihi-konusu-1684747038.jpg

ARAYIŞ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Aslı Enver

Mehmet Günsur

Defne Kayalar 

Devin Özgür Çınar

Erol Babaoğlu

İpek Türktan

Erdem Şenocak

Begüm Akkaya

Şeyma Gökçe Cengiz

Onur Ünsal

Eylem Yıldız

Oral Özer

Ali Yoğurtçuoğlu

ARAYIŞ DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Disney Plus'ın yeni Türk dizisi Arayış, 14 Haziran Çarşamba günü izleyicinin karşısına çıkacak.

İlgili Haberler