Akıncı'ya bomba transfer! Karakteri heyecanlandırdı

Akıncı'ya bomba transfer! Karakteri heyecanlandırdı

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden olan cuma akşamları seyircisi ile buluşan Akıncı istediği reyting sonuçlarını alamamasına rağmen yeni bölümleri ile devam ediyor. Bununla beraber dizi ile ilgili yeni bir haber geldi.

A+A-

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden olan cuma akşamları seyircisi ile buluşan Akıncı istediği reyting sonuçlarını alamamasına rağmen yeni bölümleri ile devam ediyor. Bununla beraber dizi ile ilgili yeni bir haber geldi. Dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu daha katıldı.


Atv ekranlarının sevilen dizilerinden, yeni bölümleri seyircide merak uyandıran Akıncı'nın oyuncu kadrosuna yeni birim isim daha katıldı. Gerek senaryosu gerek ünlü oyuncuları ile dikkatları üzerine toplayan dizi, istediği reyting sonuçlarını alamamış olsa bile yayın hayatına devam ediyor.


AKINCI KONUSU


Akıncı, geçmişi Osmanlı tarihine uzanan ve İstanbul şehrini koruyan modern bir savaşçının günümüzde yaşamış olduğu zorlu mücadeleyi anlatmaktadır.


Dizi kadrosuna yeni katılan isim ise Hira Koyuncuoğlu oldu. Oyuncunun dizide canlandıracağı karakter herkes tarafından merak edildi. Oyuncunun  oynayacağı  karakter, komiser yardımcı olan Güneş Erden olacak. Polis Akademisini birincilikle tamamlayan, 5 yıl boyuncu Güneydoğu bölgesi'nde görev yapmış bir polis memurudur.


Karakter hakkındaki detaylar dizinin yeni bölümleri yayınlandığı zaman belli olacak...