Akdağmadeni Belediye Başkanı Yalçın, yüzlerini güldürdü

Akdağmadeni Belediye Başkanı Yalçın, yüzlerini güldürdü

Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın’da etkinliğe katılarak vatandaşlarla ve gençlerle bir araya geldi.

A+A-

Akdağmadeni Belediyesi çocuklara bisiklet hediye etti. Akdağmadeni Belediyesi, kentleri ve belediyeleri sürdürülebilir ulaşım tedbirleri almaya ve desteklemeye teşvik eden, her yıl 16-22 Eylül tarihleri arasında dünyanın her yerinde kutlanan Avrupa Hareketlilik Haftası Etkinlikleri kapsamında bisiklet etkinliği düzenledi.

1-054.jpg
Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın’da etkinliğe katılarak vatandaşlarla ve gençlerle bir araya geldi.
Akdağmadeni’nde Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında ödüllü bisiklet turu büyük bir katılımla gerçekleştirildi. 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı bisiklet yolunda düzenlenen etkinliğe çocuklar yoğun ilgi gösterdi. Etkinlik sonrasında yapılan çekilişle çocuklara bisiklet hediye edildi.

2-055.jpg
Yaklaşık 400 kişinin katılımıyla saat 13.00’ da başlayan ödüllü bisiklet turu saat 15.30 ‘da düzenlenen çekilişe kadar devam etti. Etkinlikte belediye tarafından katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.
Akdağmadeni Belediye Başkanı Uz. Dr. Nezih Yalçın, vatandaşlar, gençler ve göz nuru çocuklar ila güzel ve verimli zaman geçirdiklerini söyledi.

Başkan Yalçın, “Gençleri sağlıklı bir yaşama özendirmek , aileleriyle birlikte güzel ve verimli zaman geçirmelerini sağlamak için farklı zamanlarda farklı programlarla etkinliklerimiz devam edecektir.
Yüzleriniz gülsün, sevinç ve huzurunuz daim olsun… Birlikte daha güzel zamanlarda buluşmak dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Yozgat Hakimiyet