Akdağmadeni Belediye Başkanı Yalçın: Gayret bizden, tevfik Mevla’dan

Akdağmadeni Belediye Başkanı Yalçın: Gayret bizden, tevfik Mevla’dan

Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm Dr. Nezih Yalçın, belediye olarak ilçenin dört bir tarafında çalışmaların devam ettiğini belirterek, ilçenin hizmetlerin en güzeline layık olduğunu söyledi.

A+A-

Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm Dr. Nezih Yalçın,belediye olarak ilçenin dört bir tarafında çalışmaların devam ettiğini belirterek, ilçenin hizmetlerin en güzeline layık olduğunu söyledi. Başkan Nezih Yalçın, yaptığı açıklamada belediyenin çalışmalarına değindi.

akdag4-001.jpg

Başkan Yalçın, “Sakarya Caddesi düzenleme çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor.

akdag3-1.jpg

Sıfır Atık Tesisi Projemizde sona doğru yaklaştık. Makina Ekipman alımları yapıldı. Ayrıca tesis ana binasının yapımı da tamamlanarak çevre düzenleme çalışmalarına başlandı.

akdag2-4.jpg

Emek Mahallesinde yeni yol yapım çalışmalarımız devam ediyor. İlçemize yakışır caddeleri vatandaşlarımızla buluşturacağız. Doğalgaz çalışması nedeniyle bozulan yollarımızın geçici onarım işleri de farklı mahallelerimizde devam ediyor. Akdağmadeni’nin ihtiyacı olan her alanda yoğun çalışmalarımız devam etmektedir. Gayret bizden, tevfik Mevla’dan, takdir hizmetlerin en güzeline layık Akdağmadeni halkındandır.”diye konuştu. 

Yeniufuk